Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Użytkownik54 » 9 wrz 2020, o 04:22

Szybka, prywatna pożyczka gotówkowa może się przydać w różnych sytuacjach. Może pomóc, gdy pojawi się nieoczekiwana sytuacja finansowa, na przykład problem mechaniczny samochodu, bądź zadłużenie w postaci nieuregulowanych rachunków za mieszkanie.

Pożyczka bez sprawdzania baz może także uchronić Cię od ponoszenia drogich debetów lub opóźnień w banku, z powodu braku spłaty. Jeśli masz obawy lub wahania dotyczące pójścia do członka rodziny, lub przyjaciela po pieniądze, szybka pożyczka gotówkowa od licencjonowanego prywatnego pożyczkodawcy może być realną alternatywą. Kiedy na pewnym etapie życia pojawia się niespójność finansowa w postaci nieoczekiwanie powstałych wydatków i ostatecznie powoduje awarie, których budżet nie jest w stanie rozwiązać samodzielnie, prawdopodobnie należy pomyśleć o szybkim uzyskaniu pieniędzy z dodatkowego źródła.

Jedną z opcji uzyskania szybkiej gotówki są bezpieczne pożyczki, które możesz dostać od ręki już dziś bez zbędnych formalności. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś! Chętnie pomogę Ci odzyskać równowagę finansową.
Avatar użytkownika
Użytkownik54
 
Reputacja: 87 pkt

przez aniapopowska1 » 9 wrz 2020, o 16:41

Witam. Pilnie potrzebuję 5.000 tys na spłatę pożyczek pozabankowych .posiadam stały dochód. Bardzo proszę o kontakt aniapopowska1@o2.pl
Jestem naprawdę w ciężkiej sytuacji.
Proszę o pomoc .
Avatar użytkownika
aniapopowska1
 
Posty: 33
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 sie 2020, o 15:37

przez Chiny07 » 13 paź 2020, o 12:19

Witam,bardzo potrzebuję pożyczki 12000zł na 36miesięcy,proszę o kontakt,szymczyk.helena@o2.pl
Avatar użytkownika
Chiny07
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2020, o 10:35

przez kasiulek130293 » 15 paź 2020, o 12:29

Proszę o kontakt pod adresem e-mail kasiulek130293@wp.pl
Jestem samotna matka z dużymi problemami finansowymi czy mogę prosić o kontakt z Państwa strony. Bardzo proszę o pomoc
Avatar użytkownika
kasiulek130293
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 paź 2020, o 11:41

przez szymi87 » 23 lis 2020, o 10:56

Poszukuję pożyczki od osoby prywatnej na rozpoczęcie własnej działalności handlowej. Docelowo potrzebuję kwoty ok 15 tyś PLN, ale jestem w stanie rozważyć niższe kwoty. Miesięcznie mogę spłacać kwotę ok 600 zł. Posiadam kilka różnych źródeł dochodu, w tym m.in rentę chorobową z Wielkiej Brytanii, przyznaną na czas nieokreślony. rentę z Polski czy np wykonuję dodatkowo usługi informatyczne dla klientów. Mam 33 lata. Nie posiadam zabezpieczenia w postaci nieruchomości, ale chętnie wysłucham przedstawionych przez Państwa rodzajów zabezpieczenia. W przypadku zainteresowania współpracą, więcej informacji udzielę mailowo pod adresem szymi.now@wp.pl
Pozdrawiam
Szymon
Avatar użytkownika
szymi87
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 lis 2020, o 09:46

przez osowskakatarzyna2 » 20 gru 2020, o 22:50

dzień dobry, potrzebuję kwoty 12000zł. Proszę o kontakt osowskakatarzyna2@gmail.com
Avatar użytkownika
osowskakatarzyna2
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 22:24

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:11

Reklama