Prywatne pożyczki od prywatnych ludzi

Prywatne pożyczki od prywatnych ludzi

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Kelly » 17 gru 2020, o 16:39

Witam,
Jestem zainteresowana pożyczka
Prosze o kontakt marcela.jablonska@interia.pl
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kelly
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 gru 2020, o 16:20

przez osowskakatarzyna2 » 20 gru 2020, o 22:30

dzień dobry, proszę o kontakt mój email osowskakatarzyna2@gmail.com. Interesuję mnie kwota 12000zł.
Avatar użytkownika
osowskakatarzyna2
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 22:24

przez Stanisław445 » 24 paź 2022, o 10:08

Udzielam pozyczek prywatnych, pożyczki pod weksel, oddłużanie

Również dla osób z zajęciami komorniczymi.
Szybka realizacja na terenie całego kraju.

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz danych.

Kontakt: stanislawfrackiewiczmail@gmail.com
Avatar użytkownika
Stanisław445
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 22 lis 2022, o 14:53

Piotr6 napisał(a):Masz negatywną zdolność kredytową i bank odmówił Ci kredytu? Albo może masz zajęcie komornicze i nie możesz dostać pożyczki w innych instytucjach finansowych? Pilnie potrzebujesz pieniędzy na bardzo ważny dla Ciebie cel, lecz nie masz do kogo skierować się o pożyczkę? Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji, to sądzę, że jestem w stanie Ci pomóc.

Jestem prywatnym inwestorem i zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych ludziom, którzy znaleźli się w kłopotliwej sytuacji finansowej. Uzyskanie pożyczki u mnie jest zdecydowanie bardziej możliwe, z racji tego, że nie weryfikuje swoich klientów ani w BIK, ani w
KRD. Ponadto nie wymagam od Ciebie żyranta ani żadnego innego sposobu zabezpieczenia pożyczki. Jestem otwarty na wszelkie możliwe sugestie, wszystko ustalam razem z klientem, tak aby każdy był zadowolony i było to dla niego opłacalne. Dodatkowo mogę także udzielić Ci pożyczki, jeżeli pracujesz na czarno lub z różnych, nieistotnych dla mnie powodów nie możesz wykazać źródeł swojego dochodu. Jeżeli Cię zainteresowałem, skontaktuj się ze mną.


Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:25

Reklama