Prywatne pożyczki od prywatnych ludzi

Prywatne pożyczki od prywatnych ludzi

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Ania » 19 wrz 2020, o 08:45

Dzień dobry,
Mieszkam w Polsce w strefie przygranicznej, dojeżdżam do pracy do Niemiec. Mój dochód to 1300-1550 euro miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin) oraz świadczenie rodzinne z Niemiec 408 euro miesięcznie, co daje łącznie 7500-8000 zł.
Mój plan: Chcę skonsolidować zadłużenia, wyczyścić bazy i następnie spłacić udzielony mi przez Pana kredyt, kredytem bankowym.
Obecnie mam dobrą pracę, wysokie dochody. Mój numer telefonu to +48 735 404 877. W pracy nie mogę korzystać z telefonu, dlatego proszę o kontakt telefoniczny od godziny 18.00 do późnych godzin wieczornych. Jeśli z jakiegoś powodu nie odbiorę - oddzwonię, w przypadku zastrzeżonego numeru telefonu, proszę o informację (z dużym wyprzedzeniem) kiedy i o której będzie się Pan kontaktował, ponieważ w razie nie odebrania połączenia nie będę miała możliwości oddzwonienia.
Ania +48 735 404 877
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2020, o 06:37

przez Ania » 19 wrz 2020, o 13:00

Dzień dobry, rozpaczliwie błagam o pomoc. Zapłacę każdą kwotę prowizji za udzielenie mi pomocy. Potrzebuję środków na spłatę zadłużenia (140.000 zł to spełnienie marzeń).Nie muszę dostać gotówki, pieniądze mogą być przelane bezpośrednio na konta wierzycieli. Szukam kredytu długoterminowego lub na okres od 1 roku do 3 lat (spłata odsetek, na koniec oddaję całość). Taki kredyt pozwoli mi spłacić zobowiązania i przystąpić do czyszczenia BIK, następnie kredytem bankowym spłacam ten krótkookresowy.
Mieszkam w Polsce w strefie przygranicznej, dojeżdżam do pracy do Niemiec. Mój dochód to 1300-1550 euro miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin) oraz świadczenie rodzinne z Niemiec 408 euro miesięcznie, co daje łącznie 7500-8000 zł.
Błagam o pomoc. Chcę skonsolidować zadłużenia oprócz kredytu hipotecznego, który jest na bardzo dobrych warunkach (500zl rata), następnie wyczyścić bazy i w końcu żyć spokojnie. Moje problemy są wynikiem złej sytuacji finansowej, kiedy jeszcze pracowałam w Polsce i zarabiałam marne pieniądze, a także sytuacji życiowej, w jakiej się znalazłam, a mianowicie, gdy mój były mąż zostawił mnie z dwójką dzieci.
Wpisy w bazach sięgnęły dna, mam też komornika.
Obecnie mam dobrą pracę, wysokie dochody. Mój numer telefonu to +48 735 404 877. W pracy nie mogę korzystać z telefonu, dlatego proszę o kontakt telefoniczny od godziny 18.00 do późnych godzin nocnych - i tak nie mogę spać. Jeszcze raz błagam o pomoc. Nie mam już siły.
Ania +48 735 404 877
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2020, o 06:37

przez KRZYSZt1958 » 24 wrz 2020, o 09:57

Jestem zainteresowany pożyczką w kwocie 5000 zł na okres 1 roku. Proszę o kontakt.
Mój adres siejkowskik@gmail.com
Avatar użytkownika
KRZYSZt1958
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 cze 2020, o 10:39

przez Gagus 35 » 24 wrz 2020, o 13:42

Witam tex jestem uczciwą osobą i poszukuje kogoś kto bez żadnych sciem i przedplat udzieli mi pożyczki na długi czas spłacenia potrzebuje na remoncik mieszkanka póki jeszcze ciepło jest proszę o kontakt kaska
609968260
Avatar użytkownika
Gagus 35
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 wrz 2020, o 19:16

przez Fafek » 24 wrz 2020, o 15:27

witam. prosze o kontakt na mail bialy-1991@wp.pl potrzebuje 5 tys na wczoraj. prosze o pomoc
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Fafek
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 wrz 2020, o 15:20

przez koska.mariusz » 26 wrz 2020, o 18:45

Piotr6 napisał(a):Masz negatywną zdolność kredytową i bank odmówił Ci kredytu? Albo może masz zajęcie komornicze i nie możesz dostać pożyczki w innych instytucjach finansowych? Pilnie potrzebujesz pieniędzy na bardzo ważny dla Ciebie cel, lecz nie masz do kogo skierować się o pożyczkę? Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji, to sądzę, że jestem w stanie Ci pomóc.

Jestem prywatnym inwestorem i zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych ludziom, którzy znaleźli się w kłopotliwej sytuacji finansowej. Uzyskanie pożyczki u mnie jest zdecydowanie bardziej możliwe, z racji tego, że nie weryfikuje swoich klientów ani w BIK, ani w
KRD. Ponadto nie wymagam od Ciebie żyranta ani żadnego innego sposobu zabezpieczenia pożyczki. Jestem otwarty na wszelkie możliwe sugestie, wszystko ustalam razem z klientem, tak aby każdy był zadowolony i było to dla niego opłacalne. Dodatkowo mogę także udzielić Ci pożyczki, jeżeli pracujesz na czarno lub z różnych, nieistotnych dla mnie powodów nie możesz wykazać źródeł swojego dochodu. Jeżeli Cię zainteresowałem, skontaktuj się ze mną.




Witam

Czy jeśli mam wpisy w bazach czy jest szansa na otrzymanie pożyczki?
Pilnie potrzebuje pożyczki na leczenie i rehabilitacje córeczki.
Bez opłat.

Proszę o pilny kontakt pod adresem email: koska.mariusz@int.pl


Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
koska.mariusz
 
Posty: 12
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 wrz 2020, o 18:34

przez Zielonyo66 » 2 paź 2020, o 19:20

Witam potrzebuę pożyczyć 10 tyś. srebny proszę o kontakt zielonyo@interia.pl ;)
Avatar użytkownika
Zielonyo66
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 paź 2020, o 19:05

przez Patt » 4 paź 2020, o 05:01

Witam. Proszę o kontakt , w sprawie pożyczki 92000 lub 132000 srebny na miesiąc lub 45 dni. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Patt
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 paź 2020, o 04:54

przez Patt » 5 paź 2020, o 12:55

Jestem zainteresowany , proszę o kontakt patryktomczak@ogarnij.se
Avatar użytkownika
Patt
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 paź 2020, o 04:54

przez Patt » 5 paź 2020, o 13:09

Piotr6 napisał(a):Masz negatywną zdolność kredytową i bank odmówił Ci kredytu? Albo może masz zajęcie komornicze i nie możesz dostać pożyczki w innych instytucjach finansowych? Pilnie potrzebujesz pieniędzy na bardzo ważny dla Ciebie cel, lecz nie masz do kogo skierować się o pożyczkę? Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji, to sądzę, że jestem w stanie Ci pomóc.

Jestem prywatnym inwestorem i zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych ludziom, którzy znaleźli się w kłopotliwej sytuacji finansowej. Uzyskanie pożyczki u mnie jest zdecydowanie bardziej możliwe, z racji tego, że nie weryfikuje swoich klientów ani w BIK, ani w
KRD. Ponadto nie wymagam od Ciebie żyranta ani żadnego innego sposobu zabezpieczenia pożyczki. Jestem otwarty na wszelkie możliwe sugestie, wszystko ustalam razem z klientem, tak aby każdy był zadowolony i było to dla niego opłacalne. Dodatkowo mogę także udzielić Ci pożyczki, jeżeli pracujesz na czarno lub z różnych, nieistotnych dla mnie powodów nie możesz wykazać źródeł swojego dochodu. Jeżeli Cię zainteresowałem, skontaktuj się ze mną.


Proszę o kontakt patryktomczak@ogarnij. se
Avatar użytkownika
Patt
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 paź 2020, o 04:54

Poprzednia stronaNastępna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:52

Reklama