Sprawdzone pożyczki prywatne

Sprawdzone pożyczki prywatne

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Jacek4633 » 24 lis 2020, o 23:57

Karol napisał(a):Jestem prywatnym inwestorem, który zajmuje się udzielaniem sprawdzonych pożyczek prywatnych osobom, które znajdują się w różnego rodzaju kłopotach finansowych.

Możesz zwrócić się do mnie, jeżeli bank odmówił Ci kredytu, albo jeżeli masz zadłużenia lub zajęcia komornicze. Swoich pożyczek udzielam na jasnych i prostych zasadach, a swoich klientów nie weryfikuje w żadnych bazach dłużników takich jak BIK albo KRD.
Kwotę pożyczki, wysokość rat, jak i całkowity koszt spłaty zawsze ustalam razem z klientem, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta.

Ponadto oferuje także swoje pożyczki osobom, które pracują na czarno, albo takim, które niekoniecznie chcą ujawniać źródło swoich dochodów. Jeżeli pożyczasz u mnie to nie wymagam od Ciebie dodatkowego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz mieć ani gwaranta ani nic pod zastaw.

Nie weryfikuje także historii kredytowej, więc to że masz dodatkowe zadłużenia, albo negatywną historię spłat nie przeszkadza w tym, abyś mógł zwrócić się do mnie o pożyczkę.



Pilnie proszę o pomoc i kontakt
maly1666@vp.pl
Avatar użytkownika
Jacek4633
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 24 lis 2020, o 23:14

przez Jacek4633 » 30 lis 2020, o 22:13

Karol napisał(a):Jestem prywatnym inwestorem, który zajmuje się udzielaniem sprawdzonych pożyczek prywatnych osobom, które znajdują się w różnego rodzaju kłopotach finansowych.

Możesz zwrócić się do mnie, jeżeli bank odmówił Ci kredytu, albo jeżeli masz zadłużenia lub zajęcia komornicze. Swoich pożyczek udzielam na jasnych i prostych zasadach, a swoich klientów nie weryfikuje w żadnych bazach dłużników takich jak BIK albo KRD.
Kwotę pożyczki, wysokość rat, jak i całkowity koszt spłaty zawsze ustalam razem z klientem, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta.

Ponadto oferuje także swoje pożyczki osobom, które pracują na czarno, albo takim, które niekoniecznie chcą ujawniać źródło swoich dochodów. Jeżeli pożyczasz u mnie to nie wymagam od Ciebie dodatkowego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz mieć ani gwaranta ani nic pod zastaw.

Nie weryfikuje także historii kredytowej, więc to że masz dodatkowe zadłużenia, albo negatywną historię spłat nie przeszkadza w tym, abyś mógł zwrócić się do mnie o pożyczkę.

Pilnie proszę o pomoc i kontakt potrzeboje 15.000 na operacje narzeczonej banki odmawiają mi pomocy z względu na zła historie kredytowa i BIK proszę o pomoc
maly1666@vp.pl
tebesiara lubi ten wpis.
Avatar użytkownika
Jacek4633
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 24 lis 2020, o 23:14

przez gpoltorak » 1 gru 2020, o 08:01

witam potrzebuje pozyczki 10000 zł chcialbyma aby rata wynosila 215 zł dziekuje i pozdrawiam oczekujac na informacje

halidor1980@gmail.com
Avatar użytkownika
gpoltorak
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 gru 2020, o 07:56

przez tebesiara » 7 gru 2020, o 20:02

Jacek4633 napisał(a):
Karol napisał(a):Jestem prywatnym inwestorem, który zajmuje się udzielaniem sprawdzonych pożyczek prywatnych osobom, które znajdują się w różnego rodzaju kłopotach finansowych.

Możesz zwrócić się do mnie, jeżeli bank odmówił Ci kredytu, albo jeżeli masz zadłużenia lub zajęcia komornicze. Swoich pożyczek udzielam na jasnych i prostych zasadach, a swoich klientów nie weryfikuje w żadnych bazach dłużników takich jak BIK albo KRD.
Kwotę pożyczki, wysokość rat, jak i całkowity koszt spłaty zawsze ustalam razem z klientem, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta.

Ponadto oferuje także swoje pożyczki osobom, które pracują na czarno, albo takim, które niekoniecznie chcą ujawniać źródło swoich dochodów. Jeżeli pożyczasz u mnie to nie wymagam od Ciebie dodatkowego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz mieć ani gwaranta ani nic pod zastaw.

Nie weryfikuje także historii kredytowej, więc to że masz dodatkowe zadłużenia, albo negatywną historię spłat nie przeszkadza w tym, abyś mógł zwrócić się do mnie o pożyczkę.


Dzień dobry czy jest bezpośredni kontakt do Pana??
Avatar użytkownika
tebesiara
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 gru 2020, o 19:49

przez osowskakatarzyna2 » 20 gru 2020, o 22:47

dzień dobry, potrzebuję kwoty 12000zł. Proszę o kontakt osowskakatarzyna2@gmail.com
Avatar użytkownika
osowskakatarzyna2
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 22:24

przez Marta6666 » 4 kwi 2021, o 15:00

potrzebuję ok 30000zł na spłatę chwilówek,proszę o pomoc,mój e-mail: mar-ta666@wp.pl
Avatar użytkownika
Marta6666
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 kwi 2021, o 14:55

przez Magda » 19 kwi 2021, o 18:10

Witam. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki 608082944 adgamzmudzka@poczta.fm
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 kwi 2021, o 17:19

przez sniezynka76 » 20 sty 2022, o 11:33

Dzień dobry,
prosze o kontakt, jestem zainteresowana pożyczką: lucy2615@gmail.com
Avatar użytkownika
sniezynka76
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 lip 2020, o 09:07

przez MarcinP » 27 paź 2022, o 12:36

Mogę pomóc z pożyczką, daj znać czy nadal potrzebujesz.
Avatar użytkownika
MarcinP
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 28 paź 2022, o 13:09

Witam pilnie potrzebuję 4.000 zł.Proszę o warunki
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 09:58

Reklama