Pożyczki prywatne w domu klienta

Pożyczki prywatne w domu klienta

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Łukasz » 3 wrz 2020, o 05:46

Jesteś zadłużony, figurujesz w bazach BIK lub KRD, masz zajęcie komornicze lub negatywną zdolność kredytową, a pilnie potrzebujesz dostać pożyczkę finansową? Jeżeli tak, to myślę, że mogę Ci pomóc. Zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać ich w banku. Osoby mające problemy finansowe oraz długi, mają zdecydowanie niższą możliwość otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie pożyczki w instytucjach pożyczkowych. U mnie jest inaczej, nie weryfikuje swoich klientów w bazach danych dłużników, niekoniecznie wymagam zaświadczenia o dochodach i nie jest dla mnie ważne, czy ktoś ma negatywną, czy pozytywną historię kredytową. Co więcej, u mnie możesz dostać pożyczkę bez żadnych zbędnych zaświadczeń, oraz jej zabezpieczeń, nie wymagam bowiem żyranta, ani zabezpieczenia w postaci hipoteki. Udzielam również pożyczek osobom pracującym na czarno, jak i takim, które nie za bardzo mogą i chcą wykazywać swoje dochody. U mnie załatwisz pożyczkę (w domu klienta) szybko i sprawnie, a co ważne, na dogodnych warunkach.
Avatar użytkownika
Łukasz
 
Reputacja: 87 pkt

przez Pychotka87 » 3 wrz 2020, o 06:31

Proszę o kontakt, potrzebuje 5700 na pozbycie się chwilowek najlepiej na jakieś dogodne raty, zależy mi tez na dyskrecji więc raczej nie w domu klienta :) proszę pisać na pychotka87@interia.pl mam stala prace 1500zl msc niestety przez chwilowki brak zdolności kredytowej
Avatar użytkownika
Pychotka87
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 wrz 2020, o 00:25

przez kubache » 3 wrz 2020, o 17:21

Proszę o kontakt, pożyczka w wysokości 13.000 pln Nie jestem zadłużony, Mieszkam w Polsce ale pracuję w Czechach stąd problem z pożyczka w banku
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kubache
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 lip 2020, o 11:39

przez aniapopowska1 » 6 wrz 2020, o 12:16

Łukasz napisał(a):Jesteś zadłużony, figurujesz w bazach BIK lub KRD, masz zajęcie komornicze lub negatywną zdolność kredytową, a pilnie potrzebujesz dostać pożyczkę finansową? Jeżeli tak, to myślę, że mogę Ci pomóc. Zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać ich w banku. Osoby mające problemy finansowe oraz długi, mają zdecydowanie niższą możliwość otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie pożyczki w instytucjach pożyczkowych. U mnie jest inaczej, nie weryfikuje swoich klientów w bazach danych dłużników, niekoniecznie wymagam zaświadczenia o dochodach i nie jest dla mnie ważne, czy ktoś ma negatywną, czy pozytywną historię kredytową. Co więcej, u mnie możesz dostać pożyczkę bez żadnych zbędnych zaświadczeń, oraz jej zabezpieczeń, nie wymagam bowiem żyranta, ani zabezpieczenia w postaci hipoteki. Udzielam również pożyczek osobom pracującym na czarno, jak i takim, które nie za bardzo mogą i chcą wykazywać swoje dochody. U mnie załatwisz pożyczkę (w domu klienta) szybko i sprawnie, a co ważne, na dogodnych warunkach.


Witam pilnie potrzebuję 5.000zł.Mam stałą pracę i wpisy w bazach proszę o warunki mój email aniapopowska1@o2.pl
Avatar użytkownika
aniapopowska1
 
Posty: 33
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 sie 2020, o 15:37

przez Marie Claire » 7 wrz 2020, o 02:49

Łukasz napisał(a):Jesteś zadłużony, figurujesz w bazach BIK lub KRD, masz zajęcie komornicze lub negatywną zdolność kredytową, a pilnie potrzebujesz dostać pożyczkę finansową? Jeżeli tak, to myślę, że mogę Ci pomóc. Zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać ich w banku. Osoby mające problemy finansowe oraz długi, mają zdecydowanie niższą możliwość otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie pożyczki w instytucjach pożyczkowych. U mnie jest inaczej, nie weryfikuje swoich klientów w bazach danych dłużników, niekoniecznie wymagam zaświadczenia o dochodach i nie jest dla mnie ważne, czy ktoś ma negatywną, czy pozytywną historię kredytową. Co więcej, u mnie możesz dostać pożyczkę bez żadnych zbędnych zaświadczeń, oraz jej zabezpieczeń, nie wymagam bowiem żyranta, ani zabezpieczenia w postaci hipoteki. Udzielam również pożyczek osobom pracującym na czarno, jak i takim, które nie za bardzo mogą i chcą wykazywać swoje dochody. U mnie załatwisz pożyczkę (w domu klienta) szybko i sprawnie, a co ważne, na dogodnych warunkach.

Dzień dobry,
Potrzebuję 40 tys. na 72 lub 84 raty. Proszę o info na jakich warunkach. Mój mail mpruszynska@tlen.pl
Avatar użytkownika
Marie Claire
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 wrz 2020, o 13:31

przez lukaszbanaszak94@gmail.com » 7 wrz 2020, o 13:40

Witam pilnie potrzebuje 40tys

Proszę o kontakt lukaszbanaszak94@gmail.com
Avatar użytkownika
lukaszbanaszak94@gmail.com
 
Posty: 22
Reputacja: 1 pkt
Od: 4 wrz 2020, o 22:02

przez joaole66 » 18 wrz 2020, o 20:18

Witam proszę o kontakt joannaoles@wp.pl, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
joaole66
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 wrz 2020, o 19:41

przez joaole66 » 19 wrz 2020, o 06:26

Witam, proszę o kontakt joannaoles@wp.pl, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
joaole66
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 wrz 2020, o 19:41

przez Ania » 19 wrz 2020, o 08:47

Dzień dobry,
Mieszkam w Polsce w strefie przygranicznej, dojeżdżam do pracy do Niemiec. Mój dochód to 1300-1550 euro miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin) oraz świadczenie rodzinne z Niemiec 408 euro miesięcznie, co daje łącznie 7500-8000 zł.
Mój plan: Chcę skonsolidować zadłużenia, wyczyścić bazy i następnie spłacić udzielony mi przez Pana kredyt, kredytem bankowym.
Obecnie mam dobrą pracę, wysokie dochody. Mój numer telefonu to +48 735 404 877. W pracy nie mogę korzystać z telefonu, dlatego proszę o kontakt telefoniczny od godziny 18.00 do późnych godzin wieczornych. Jeśli z jakiegoś powodu nie odbiorę - oddzwonię, w przypadku zastrzeżonego numeru telefonu, proszę o informację (z dużym wyprzedzeniem) kiedy i o której będzie się Pan kontaktował, ponieważ w razie nie odebrania połączenia nie będę miała możliwości oddzwonienia.
Ania +48 735 404 877
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2020, o 06:37

przez Ewcia » 20 wrz 2020, o 10:16

Jestem zainteresowana proszę o kontakt na maila ewusia.mon@o2.pl jestem z sosnowca
Avatar użytkownika
Ewcia
 
Posty: 19
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 sie 2020, o 09:07

Następna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:31

Reklama