Pożyczki od osób prywatnych na procent

Pożyczki od osób prywatnych na procent

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Damian.G » 15 lut 2021, o 18:58

Witam potrzebuję 9 tysięcy na 24 miesiące proszę o kontakt drogą mailową
damian.glowacki@op.pl
Avatar użytkownika
Damian.G
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 lut 2021, o 15:15

przez Magda » 19 kwi 2021, o 18:06

Witam. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki 608082944 adgamzmudzka@poczta.fm
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 kwi 2021, o 17:19

przez MarcinP » 27 paź 2022, o 11:37

Mogę pomóc z pożyczką, daj znać czy nadal potrzebujesz.
Avatar użytkownika
MarcinP
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 22 lis 2022, o 14:47

Paweł2 napisał(a):Dam pożyczkę prywatną osobom zadłużonym, z zajęciem komorniczym oraz pracującym na czarno. Nie sprawdzam klientów w bazach dłużników BIK i KRD, nie weryfikuje również historii kredytowej, co oznacza, że możesz posiadać inne zadłużenia i również możesz u mnie pożyczkę otrzymać.

Zajmuje się udzielaniem pożyczek osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i pilnie potrzebują gotówki, a bank im odmówił. U mnie możesz otrzymać pożyczkę na prostych, jasnych i przede wszystkim uczciwych warunkach, bez żadnych zbędnych formalności, oraz bez wykazywania zaświadczeń o dochodzie. Nie musisz także posiadać żyranta ani hipoteki pod zastaw.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i wspólnie z nim ustalam warunki wzięcia pożyczki na procent, jej okres spłaty oraz wszelkie całkowite koszty, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pożyczka, którą u mnie otrzymasz, jest jak najbardziej dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną już dzisiaj i zobacz jakie to proste.



Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:37

Reklama