Pożyczka prywatna w jeden dzień

Pożyczka prywatna w jeden dzień

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Jacek4633 » 24 lis 2020, o 23:58

Prywatny Inwestor napisał(a):Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.



Pilnie proszę o pomoc i kontakt
maly1666@vp.pl
Avatar użytkownika
Jacek4633
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 24 lis 2020, o 23:14

przez Jacek4633 » 25 lis 2020, o 00:10

Prywatny Inwestor napisał(a):Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.

Pilnie proszę o pomoc i kontakt
maly1666@vp.pl
Avatar użytkownika
Jacek4633
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 24 lis 2020, o 23:14

przez gpoltorak » 1 gru 2020, o 08:07

witam potrzebuje pozyczki 10000 zł chcialbyma aby rata wynosila 215 zł dziekuje i pozdrawiam oczekujac na informacje

halidor1980@gmail.com
Avatar użytkownika
gpoltorak
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 gru 2020, o 07:56

przez Zenpro » 9 gru 2020, o 15:24

Dzień dobry

pilnie poszukuję pożyczki prywatnej w wysokości 45 - 50 tys zł. na okres 24 miesięcy

Np umowa CP + weksel

pzdr
Andrzej
Avatar użytkownika
Zenpro
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 gru 2020, o 14:58

przez osowskakatarzyna2 » 20 gru 2020, o 22:45

dzień dobry, potrzebuję kwoty 12000zł. Proszę o kontakt osowskakatarzyna2@gmail.com. Bardzo zależy mi na czasie.
Avatar użytkownika
osowskakatarzyna2
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 22:24

przez Pawel2021 » 6 lut 2021, o 08:05

Dzień dobry jestem zainteresowany pożyczką w wysokości 15000zł na okres 36miesięcy,proszę o kontakt pawel202107@onet.pl 665487145
Avatar użytkownika
Pawel2021
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 lut 2021, o 16:51

przez Magda » 19 kwi 2021, o 18:01

Witam. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki 608082944 adgamzmudzka@poczta.fm
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 kwi 2021, o 17:19

przez Stanisław445 » 24 paź 2022, o 11:06

Udzielam pozyczek prywatnych, pożyczki pod weksel, oddłużanie

Również dla osób z zajęciami komorniczymi.
Szybka realizacja na terenie całego kraju.

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz danych.

Kontakt: stanislawfrackiewiczmail@gmail.com
Avatar użytkownika
Stanisław445
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 22 lis 2022, o 14:34

Prywatny Inwestor napisał(a):Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 22 lis 2022, o 14:38

[quote="Jacek4633"][quote="Prywatny Inwestor"]Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności..


Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:11

Reklama