Pożyczka prywatna w jeden dzień

Pożyczka prywatna w jeden dzień

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Prywatny Inwestor » 2 wrz 2020, o 04:20

Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.
Avatar użytkownika
Prywatny Inwestor
 
Reputacja: 87 pkt

przez bartkas » 2 wrz 2020, o 07:24

Witam. Potrzebuje 40 000 zł na 72 raty prosze o maila z warunkami bartkass@wp.pl
Avatar użytkownika
bartkas
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 wrz 2020, o 10:38

przez sylwcia45 » 3 wrz 2020, o 04:13

Witaj mam na imię Sylwia bardzo potrzebuję pożyczki na już 10000 zł czy jest szansa? Bardzo proszę mój e-mail to stkaczyk721@gmail.com dziękuję
Avatar użytkownika
sylwcia45
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 wrz 2020, o 20:01

przez Pychotka87 » 3 wrz 2020, o 04:29

Prosze o kontakt, potrzebuje ok 5800zl na splate chwilowek pychotka87@interia.pl
Avatar użytkownika
Pychotka87
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 wrz 2020, o 00:25

przez Ila » 3 wrz 2020, o 09:12

Potrzebuje pilnie 20 000 zł z rata miesięczna po 100 zł. Tak abym mogła spokojnie spłacać. Ilona.konrad11@gmail.com
Avatar użytkownika
Ila
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 wrz 2020, o 09:06

przez lukaszbanaszak94@gmail.com » 4 wrz 2020, o 22:08

Witam pilnie potrzebuje 40tys

Proszę o kontakt lukaszbanaszak94@gmail.com
Avatar użytkownika
lukaszbanaszak94@gmail.com
 
Posty: 22
Reputacja: 1 pkt
Od: 4 wrz 2020, o 22:02

przez aniapopowska1 » 6 wrz 2020, o 12:23

Prywatny Inwestor napisał(a):Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.
Witam pilnie potrzebuję 5.000zł.Mam stałą pracę i wpisy w bazach proszę o warunki mój email aniapopowska1@o2.pl

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.



Witam pilnie potrzebuję 5.000zł.Mam stałą pracę i wpisy w bazach proszę o warunki mój email aniapopowska1@o2.pl
Avatar użytkownika
aniapopowska1
 
Posty: 33
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 sie 2020, o 15:37

przez Tomasz1992a » 6 wrz 2020, o 18:46

Potrzebuje 18 tysiecy złotych.
Rata 600 srebny.
Umowa o prace na czas nieokreślony.
timon1992@o2.pl
Avatar użytkownika
Tomasz1992a
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 wrz 2020, o 18:39

przez Marie Claire » 7 wrz 2020, o 02:46

Prywatny Inwestor napisał(a):Proponuję prywatne pożyczki (w jeden dzień) od ręki bez weryfikacji historii Klienta w bazach dłużników, bazach informacji kredytowych, bankach czy innych instytucjach.

Rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, a potrzebują pieniędzy „na już”.

Jeśli odmówił Ci bank lub wiesz, że nie otrzymasz kredytu czy pożyczki, możesz skorzystać z mojej propozycji – bez przedstawiania zaświadczeń, informacji o dochodach i historii kredytowej.

Oferuję pieniądze osobom, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej i kredytowej. Pomagam osobom, które mają zajęcia egzekucyjne, komornicze, wysokie zadłużenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dostosowując dogodne plany spłat. Płacisz miesięcznie tyle, na ile możesz sobie pozwolić przy Twoich dochodach.

Nie sprawdzam również źródła dochodu. Jeśli nie masz umowy o pracę, również możesz skorzystać z mojej oferty finansowej. Niektórzy mają dochody nierejestrowane i nie weryfikuję tego. Masz możliwość skorzystania z mojej pomocy bez dodatkowych formalności.

Dzień dobry,
Potrzebuję 40 tys.na 72 lub 84 raty Proszę o podanie warunków. Mój mail mpruszynska@tlen.pl
Avatar użytkownika
Marie Claire
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 wrz 2020, o 13:31

przez lukaszbanaszak94@gmail.com » 7 wrz 2020, o 13:44

Witam pilnie potrzebuje 40tys

Proszę o kontakt lukaszbanaszak94@gmail.com
Avatar użytkownika
lukaszbanaszak94@gmail.com
 
Posty: 22
Reputacja: 1 pkt
Od: 4 wrz 2020, o 22:02

Następna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:24

Reklama