Uczciwa pożyczka prywatna pod weksel

Uczciwa pożyczka prywatna pod weksel

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Marie Claire » 7 wrz 2020, o 02:53

Marek55 napisał(a):Jeżeli szukasz uczciwej PRYWATNEJ pożyczki bez bik i krd, opartej na dogodnych dla Ciebie warunkach, którą można dostać szybko i bez zbędnych możliwości, moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek osobom, które ze względu na trudną sytuację finansową lub zadłużenia nie mogą dostać pozytywnej decyzji odnośnie uzyskania pożyczki w banku. Nie sprawdzam swoich klientów w bazach danych KRD lub BIK i co bardzo istotne nie wymagam także pozytywnej zdolności kredytowej. U mnie możesz uzyskać pożyczkę finansową na dogodnych warunkach, bez niepotrzebnych formalności i skomplikowanych procesów. Umowę możemy podpisać w dogodnym dla Ciebie miejscu, a jej treść również zostanie ustalona, w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie wymagam ponadto żadnego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz u mnie posiadać żyranta, ani hipoteki, żeby dostać pożyczkę. Oferuje pożyczki także osobom pracującym na czarno, które niekoniecznie chcą wykazywać swoje dochody.

Dzień dobry,
Pilnie potrzebuję 40 tys. na 72 lub 84 raty. Proszę o info z warunkami na maila mpruszynska@tlen.pl
Avatar użytkownika
Marie Claire
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 wrz 2020, o 13:31

przez lukaszbanaszak94@gmail.com » 7 wrz 2020, o 13:42

Witam pilnie potrzebuje 40tys

Proszę o kontakt lukaszbanaszak94@gmail.com
Avatar użytkownika
lukaszbanaszak94@gmail.com
 
Posty: 22
Reputacja: 1 pkt
Od: 4 wrz 2020, o 22:02

przez Regina » 9 wrz 2020, o 11:57

pilnie pożyczę 40 tys proszę o kontakt na maila rzozula@onet.pl
Avatar użytkownika
Regina
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 wrz 2020, o 11:39

przez aniapopowska1 » 9 wrz 2020, o 16:39

Marek55 napisał(a):Jeżeli szukasz uczciwej PRYWATNEJ pożyczki bez bik i krd, opartej na dogodnych dla Ciebie warunkach, którą można dostać szybko i bez zbędnych możliwości, moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek osobom, które ze względu na trudną sytuację finansową lub zadłużenia nie mogą dostać pozytywnej decyzji odnośnie uzyskania pożyczki w banku. Nie sprawdzam swoich klientów w bazach danych KRD lub BIK i co bardzo istotne nie wymagam także pozytywnej zdolności kredytowej. U mnie możesz uzyskać pożyczkę finansową na dogodnych warunkach, bez niepotrzebnych formalności i skomplikowanych procesów. Umowę możemy podpisać w dogodnym dla Ciebie miejscu, a jej treść również zostanie ustalona, w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie wymagam ponadto żadnego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz u mnie posiadać żyranta, ani hipoteki, żeby dostać pożyczkę. Oferuje pożyczki także osobom pracującym na czarno, które niekoniecznie chcą wykazywać swoje dochody.



Witam. Pilnie potrzebuję 5.000 tys na spłatę pożyczek pozabankowych .posiadam stały dochód. Bardzo proszę o kontakt aniapopowska1@o2.pl
Jestem naprawdę w ciężkiej sytuacji.
Proszę o pomoc .
Avatar użytkownika
aniapopowska1
 
Posty: 33
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 sie 2020, o 15:37

przez TOJA » 14 wrz 2020, o 11:44

Jestem zainteresowany.
Proszę o kontakt.
piotrkedzierski@poczta.onet.pl

Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
TOJA
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 wrz 2020, o 15:57

przez Tantototo » 15 wrz 2020, o 12:28

Marek55 napisał(a):Jeżeli szukasz uczciwej PRYWATNEJ pożyczki bez bik i krd, opartej na dogodnych dla Ciebie warunkach, którą można dostać szybko i bez zbędnych możliwości, moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek osobom, które ze względu na trudną sytuację finansową lub zadłużenia nie mogą dostać pozytywnej decyzji odnośnie uzyskania pożyczki w banku. Nie sprawdzam swoich klientów w bazach danych KRD lub BIK i co bardzo istotne nie wymagam także pozytywnej zdolności kredytowej. U mnie możesz uzyskać pożyczkę finansową na dogodnych warunkach, bez niepotrzebnych formalności i skomplikowanych procesów. Umowę możemy podpisać w dogodnym dla Ciebie miejscu, a jej treść również zostanie ustalona, w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie wymagam ponadto żadnego zabezpieczenia pożyczki, co oznacza, że nie musisz u mnie posiadać żyranta, ani hipoteki, żeby dostać pożyczkę. Oferuje pożyczki także osobom pracującym na czarno, które niekoniecznie chcą wykazywać swoje dochody.


Potrzebuję pilnie 40 tys.
Mam stały dochód, mogę udokumentować.
Proszę o kontakt: angelika.w@interia.pl
Avatar użytkownika
Tantototo
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 wrz 2020, o 12:23

przez joaole66 » 18 wrz 2020, o 20:13

Proszę o kontakt mój mail joannaoles@wp.pl, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
joaole66
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 wrz 2020, o 19:41

przez joaole66 » 18 wrz 2020, o 20:21

Witam, proszę o kontakt joannaoles@wp.pl, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
joaole66
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 wrz 2020, o 19:41

przez Ania » 19 wrz 2020, o 08:49

Dzień dobry,
Mieszkam w Polsce w strefie przygranicznej, dojeżdżam do pracy do Niemiec. Mój dochód to 1300-1550 euro miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin) oraz świadczenie rodzinne z Niemiec 408 euro miesięcznie, co daje łącznie 7500-8000 zł.
Mój plan: Chcę skonsolidować zadłużenia, wyczyścić bazy i następnie spłacić udzielony mi przez Pana kredyt, kredytem bankowym.
Obecnie mam dobrą pracę, wysokie dochody. Mój numer telefonu to +48 735 404 877. W pracy nie mogę korzystać z telefonu, dlatego proszę o kontakt telefoniczny od godziny 18.00 do późnych godzin wieczornych. Jeśli z jakiegoś powodu nie odbiorę - oddzwonię, w przypadku zastrzeżonego numeru telefonu, proszę o informację (z dużym wyprzedzeniem) kiedy i o której będzie się Pan kontaktował, ponieważ w razie nie odebrania połączenia nie będę miała możliwości oddzwonienia.
Ania +48 735 404 877
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2020, o 06:37

przez Ania » 20 wrz 2020, o 05:49

Dzień dobry, rozpaczliwie błagam o pomoc. Zapłacę każdą kwotę prowizji za udzielenie mi pomocy. Potrzebuję środków na spłatę zadłużenia (140.000 zł to spełnienie marzeń).Nie muszę dostać gotówki, pieniądze mogą być przelane bezpośrednio na konta wierzycieli. Szukam kredytu długoterminowego lub na okres od 1 roku do 3 lat (spłata odsetek, na koniec oddaję całość). Taki kredyt pozwoli mi spłacić zobowiązania i przystąpić do czyszczenia BIK, następnie kredytem bankowym spłacam ten krótkookresowy.
Mieszkam w Polsce w strefie przygranicznej, dojeżdżam do pracy do Niemiec. Mój dochód to 1300-1550 euro miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin) oraz świadczenie rodzinne z Niemiec 408 euro miesięcznie, co daje łącznie 7500-8000 zł.
Błagam o pomoc. Chcę skonsolidować zadłużenia oprócz kredytu hipotecznego, który jest na bardzo dobrych warunkach (500zl rata), następnie wyczyścić bazy i w końcu żyć spokojnie. Moje problemy są wynikiem złej sytuacji finansowej, kiedy jeszcze pracowałam w Polsce i zarabiałam marne pieniądze, a także sytuacji życiowej, w jakiej się znalazłam, a mianowicie, gdy mój były mąż zostawił mnie z dwójką dzieci.
Wpisy w bazach sięgnęły dna, mam też komornika.
Obecnie mam dobrą pracę, wysokie dochody. Mój numer telefonu to +48 735 404 877. W pracy nie mogę korzystać z telefonu, dlatego proszę o kontakt telefoniczny od godziny 18.00 do późnych godzin nocnych - i tak nie mogę spać. Jeszcze raz błagam o pomoc. Nie mam już siły.
Ania +48 735 404 877
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2020, o 06:37

Poprzednia stronaNastępna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:49

Reklama