Pożyczki prywatne bez baz i żyrantów

Pożyczki prywatne bez baz i żyrantów

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Chiny07 » 13 paź 2020, o 12:16

Witam,bardzo potrzebuję pożyczki 12000zł na 36miesięcy,proszę o kontakt,szymczyk.helena@o2.pl
Avatar użytkownika
Chiny07
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2020, o 10:35

przez Chiny07 » 13 paź 2020, o 12:22

Witam,bardzo potrzebuję pożyczki 12000zł na 36miesięcy,proszę o kontakt,szymczyk.helena@o2.pl
Avatar użytkownika
Chiny07
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2020, o 10:35

przez Jacek4633 » 25 lis 2020, o 00:24

Pożyczkodawca napisał(a):Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki, chcesz uzyskać pieniądze szybko, bez zbędnych formalności i bez sprawdzania Twojej historii kredytowej to chętnie zaproponuję Ci swoją pomoc. Oferuję prywatne pożyczki bez baz i żyrantów (też na na zasilek z mops) na uczciwych i jasnych zasadach, które ustalamy razem. Nie sprawdzam historii kredytowej i nie wymagam oświadczenia o dochodach. Oferuję pożyczki gotówkowe, których wysokości umawiamy wspólnie. Razem ustalamy okres spłaty oraz wysokość raty tak, aby każdy mógł spłacić swoje zobowiązanie bez najmniejszych problemów. Oferowana przez mnie pożyczka prywatna wyróżnia się tym, że wybierając ją unikniesz zbędnych formalności, weryfikacji w BIK a także nie będziesz musiał występować do banku, czy pracodawcy o uzyskanie zaświadczeń o swoich dochodach i wpływach na konto osobiste. Jako prywatny inwestor pomagam w uzyskaniu gotówki na nagłe potrzeby a do każdej osoby podchodzę indywidualnie, zależy mi na dobrych opiniach moich klientów/pożyczkobiorców. Zawsze działam uczciwie, sprawnie i na jasnych zasadach, przez co bez ryzyka zdobędziesz pieniądze na swoje wszelkie, nieoczekiwane wydatki.

Pilnie proszę o pomoc i kontakt
maly1666@vp.pl
Avatar użytkownika
Jacek4633
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 24 lis 2020, o 23:14

przez Pawel2021 » 6 lut 2021, o 08:19

Dzień dobry jestem zainteresowany pożyczką w wysokości 15000zł na okres 36miesięcy,proszę o kontakt pawel202107@onet.pl 665487145
Avatar użytkownika
Pawel2021
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 lut 2021, o 16:51

przez t1a2baka » 23 lut 2021, o 06:52

witam jestem zainteresowany pożyczką proszę o informacje sms na nr tel 602505472
Avatar użytkownika
t1a2baka
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 lut 2021, o 06:44

przez Pomoge » 24 paź 2022, o 11:07

Udzielam pozyczek prywatnych, pożyczki pod weksel, oddłużanie

Również dla osób z zajęciami komorniczymi.
Szybka realizacja na terenie całego kraju.

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz danych.

Kontakt: stanislawfrackiewiczmail@gmail.com
Avatar użytkownika
Pomoge
 
Reputacja: 87 pkt

przez Anula » 22 lis 2022, o 14:48

Pożyczkodawca napisał(a):Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki, chcesz uzyskać pieniądze szybko, bez zbędnych formalności i bez sprawdzania Twojej historii kredytowej to chętnie zaproponuję Ci swoją pomoc. Oferuję prywatne pożyczki bez baz i żyrantów (też na na zasilek z mops) na uczciwych i jasnych zasadach, które ustalamy razem. Nie sprawdzam historii kredytowej i nie wymagam oświadczenia o dochodach. Oferuję pożyczki gotówkowe, których wysokości umawiamy wspólnie. Razem ustalamy okres spłaty oraz wysokość raty tak, aby każdy mógł spłacić swoje zobowiązanie bez najmniejszych problemów. Oferowana przez mnie pożyczka prywatna wyróżnia się tym, że wybierając ją unikniesz zbędnych formalności, weryfikacji w BIK a także nie będziesz musiał występować do banku, czy pracodawcy o uzyskanie zaświadczeń o swoich dochodach i wpływach na konto osobiste. Jako prywatny inwestor pomagam w uzyskaniu gotówki na nagłe potrzeby a do każdej osoby podchodzę indywidualnie, zależy mi na dobrych opiniach moich klientów/pożyczkobiorców. Zawsze działam uczciwie, sprawnie i na jasnych zasadach, przez co bez ryzyka zdobędziesz pieniądze na swoje wszelkie, nieoczekiwane wydatki.



Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

przez buoite04 » 28 gru 2022, o 23:18

Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, panie Jurg Marti
Avatar użytkownika
buoite04
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:55

Reklama