Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez Anula » 22 lis 2022, o 14:32

finansista napisał(a):Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel, czy to na opłatę bieżących rachunków, naprawę sprzętu AGD lub zakup prezentu dla kogoś, nieistotne, na co potrzebne Ci pieniądze, jeżeli chcesz dostać prywatną pożyczkę, szybko, bez zbędnych formalności i od ręki skontaktuj się ze mną. Pożyczę pieniądze osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać takiej pożyczki w banku, a pilnie potrzebują finansowania. Pożyczanie u mnie jest w pełni legalne i bezpieczne, razem ustalamy kwotę pożyczki, wysokość raty i różne inne drobiazgi, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta. Nie sprawdzam swoich klientów w takich bazach danych jak BIK i KRD, nie wymagam pozytywnej zdolności kredytowej. Ponadto nie musisz w żaden sposób zabezpieczać otrzymanej pożyczki, czy to przy pomocy żyranta, czy posiadanej hipoteki. Nie musisz także wykazywać źródeł swojego dochodu. Rozumiem, że każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji i nie mieć żyranta, ani innych zabezpieczeń. Udzielam także pożyczek (bez zaświadczeń o dochodach) osobom pracującym na czarno.


Witam potrzebuję 4000 zł mam stałą pracę na etat dodatkowo 500+i alimenty w kwocie 350 zł.Proszę o warunki.
Avatar użytkownika
Anula
 
Reputacja: 87 pkt

przez buoite04 » 28 maja 2023, o 05:56

Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, panie Jurg Marti


Ostatnio przesunięty w górę 28 maja 2023, o 05:56 przez: Anonymous.
Avatar użytkownika
buoite04
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:22

Reklama