Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez buuxdd113 » 7 lip 2020, o 09:38

Witam interesuje mnie pożyczka na kwotę 4000 na okres 6 miesięcy
proszę o kontakt na adres email: przemyslaw.romanowski@onet.eu
Avatar użytkownika
buuxdd113
 
Reputacja: 87 pkt

przez Majeczka91 » 7 lip 2020, o 21:55

finansista napisał(a):Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel, czy to na opłatę bieżących rachunków, naprawę sprzętu AGD lub zakup prezentu dla kogoś, nieistotne, na co potrzebne Ci pieniądze, jeżeli chcesz dostać prywatną pożyczkę, szybko, bez zbędnych formalności i od ręki skontaktuj się ze mną. Pożyczę pieniądze osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać takiej pożyczki w banku, a pilnie potrzebują finansowania. Pożyczanie u mnie jest w pełni legalne i bezpieczne, razem ustalamy kwotę pożyczki, wysokość raty i różne inne drobiazgi, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta. Nie sprawdzam swoich klientów w takich bazach danych jak BIK i KRD, nie wymagam pozytywnej zdolności kredytowej. Ponadto nie musisz w żaden sposób zabezpieczać otrzymanej pożyczki, czy to przy pomocy żyranta, czy posiadanej hipoteki. Nie musisz także wykazywać źródeł swojego dochodu. Rozumiem, że każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji i nie mieć żyranta, ani innych zabezpieczeń. Udzielam także pożyczek (bez zaświadczeń o dochodach) osobom pracującym na czarno.


Jestem zainteresowana:
Jakie warunki trzeba spelnic zeby otrzymac pozyczke w kwocie do 2000 na 10miesiecy.
I czy sa jakiekolwiek oplaty przed wyplata pozyczki.
Prosze o odpowiedz pod adresem e-mail: twoja.maja@o2.pl

Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Majeczka91
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 lip 2020, o 21:04

przez Małgorzata » 8 lip 2020, o 14:37

Proszę o pomoc w uzyskaniu pożyczki 50000 zł na jak najdłuższy okres czasu. Proszę o kontakt na mój e-mail gosia123-45@wp.pl.
Avatar użytkownika
Małgorzata
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 lip 2020, o 14:20

przez Małgorzata » 8 lip 2020, o 14:40

Marek19994 napisał(a):
finansista napisał(a):Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel, czy to na opłatę bieżących rachunków, naprawę sprzętu AGD lub zakup prezentu dla kogoś, nieistotne, na co potrzebne Ci pieniądze, jeżeli chcesz dostać prywatną pożyczkę, szybko, bez zbędnych formalności i od ręki skontaktuj się ze mną. Pożyczę pieniądze osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać takiej pożyczki w banku, a pilnie potrzebują finansowania. Pożyczanie u mnie jest w pełni legalne i bezpieczne, razem ustalamy kwotę pożyczki, wysokość raty i różne inne drobiazgi, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta. Nie sprawdzam swoich klientów w takich bazach danych jak BIK i KRD, nie wymagam pozytywnej zdolności kredytowej. Ponadto nie musisz w żaden sposób zabezpieczać otrzymanej pożyczki, czy to przy pomocy żyranta, czy posiadanej hipoteki. Nie musisz także wykazywać źródeł swojego dochodu. Rozumiem, że każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji i nie mieć żyranta, ani innych zabezpieczeń. Udzielam także pożyczek (bez zaświadczeń o dochodach) osobom pracującym na czarno.


Witam, prosze o kontakt mstoltman94@gmail.com. Potrzebuje pożyczki 5000 zł reszta do ustalenia.

Witam proszę o pomoc w uzyskaniu pożyczki 50000 zł na jak najdłuższy okres czasu. Mój e-mail gosia123-45@wp.pl
Avatar użytkownika
Małgorzata
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 lip 2020, o 14:20

przez rysia » 9 lip 2020, o 19:21

bardzo potrzebuję pożyczki proszę o szybką odpowiedź czy oferta jest aktualna proszę o odpowiedź na rysia536@wp.pl
Avatar użytkownika
rysia
 
Reputacja: 87 pkt

przez Konrix » 10 lip 2020, o 17:19

Witam. Bardzo pilnie potrzebuje pożyczki od 5 do 15 tys. Proszę o KONTAKT. brt92@wp.pl
Avatar użytkownika
Konrix
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 lip 2020, o 17:12

przez Konrix » 10 lip 2020, o 17:21

Witam. Bardzo pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie od 5 do 15 tys. Bardzo pilnie proszę o Kontakt. brt92@wp.pl
Avatar użytkownika
Konrix
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 lip 2020, o 17:12

przez Agusia » 11 lip 2020, o 04:15

Witam serdecznie.
Bardzo proszę o pomoc w wyjściu na prostą i kontakt pod adres:
agapawlik@interia.eu
Z góry dziękuję.
Avatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 lip 2020, o 04:02

przez Wojtuniek1978 » 13 lip 2020, o 08:12

Witam, poszukuje pożyczki 80 000 na dłuższy okres, stała praca państwowa w służbach mundurowych, Moja zła historia kredytowa wynika z rozwodu i kłótni w wyniku której nie były płacone pożyczki. Chciałbym spytać czy są jakieś szanse dla mnie by uzyskać kredyt. mój email : rocki2000@wp.pl
Avatar użytkownika
Wojtuniek1978
 
Posty: 18
Reputacja: 1 pkt
Od: 15 cze 2020, o 12:30

przez Aneta » 13 lip 2020, o 10:05

Potrzebuje pilnie pozyczki.
Proszę o kontakt. 788 056 199
Avatar użytkownika
Aneta
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia stronaNastępna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:59

Reklama