Lendico

Lendico

Dział poświęcony pożyczkom społecznościowym - social lending.




przez karola_ka207 » 11 lis 2014, o 17:00

Lendico obecnie to jeden z lepiej ocenianych portali społecznościowych z pożyczkami. Na pewno mocno się promują.
Avatar użytkownika
karola_ka207
Praktyk
 
Posty: 443
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2014, o 06:02

przez s.janas » 18 lis 2015, o 10:17

Jest też coś takiego jak CapitalClub, też działają na podobnej zasadzie co Kokos i Lendigo.
Avatar użytkownika
s.janas
 
Posty: 15
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lis 2015, o 10:25
Lokalizacja: Olesno

przez martynakuna » 22 gru 2015, o 12:17

@s.janas Owszem, ale jeśli chodzi o pożyczkobiorców to CapitalClub jest skierowany do firm, nie do osób fizycznych. No chyba, że chcesz zainwestować to jak najbardziej, polecam, bo dobrze trafiłeś.
Avatar użytkownika
martynakuna
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 gru 2015, o 11:25

przez s.janas » 11 sty 2016, o 09:57

A to akurat nie wiedziałem, tylko mi się coś takiego gdzieś w oczy rzuciło. Ale tak czy siak mi właśnie o inwestowanie chodziło. Ale to jak to dokładnie wygląda w tym CapitalClub, pożyczki są na firmy? Osoby “indywidualne” że tak powiem nie mogą ich brać? Jeśli chodzi o rolę inwestora to już chyba nic się w tej kwestii nie zmienia jeśli by to porównać do innych platform tego rodzaju?
Avatar użytkownika
s.janas
 
Posty: 15
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lis 2015, o 10:25
Lokalizacja: Olesno

przez whoulet » 13 sty 2016, o 18:19

a slyszeliscie o Klubie Inwestorow? ja juz jestem czlonkiem od jakiegos czasu. Wydaje mi sie ze wszystko jest bardzo bezpieczne
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

przez martynakuna » 18 sty 2016, o 12:20

@whoulet Słyszałam, nawet zapoznałam się z ich ofertą, ale to nie do końca to o co mi chodziło.
@s.janas Tak, pożyczki są na firmę i mogą brać je właśnie one. Do pożyczek dla osób fizycznych masz inne miejsca. W Capitalu bierzesz na firmę. Możesz zgłosić się online, wypełniasz sobie formularz i uzupełniasz swoje dane no i musisz też opisać na co Ci ta pożyczka, co Ty w ogóle planujesz z tymi pieniędzmi zrobić. Musisz choć trochę zachęcić inwestorów do pomocy Tobie, co chyba jest zrozumiałe.. A jeśli chodzi o rolę inwestora to jak najbardziej zasady są porównywalne do innych platform :)
Avatar użytkownika
martynakuna
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 gru 2015, o 11:25

przez buoite04 » 28 gru 2022, o 23:14

Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0 @gmail. com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, panie Jurg Marti
Avatar użytkownika
buoite04
 
Reputacja: 87 pkt

przez Jurg Marti » 17 mar 2023, o 22:42

Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc wróć do nas za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, pan Jurg Marti numer WhatsApp: +1213249-6207
Avatar użytkownika
Jurg Marti
 
Reputacja: 87 pkt

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 19 mar 2024, o 02:50

Reklama