Twisto - co to jest

Twisto - co to jest

Forum związane z informacjami o kartach płatniczych oraz kartach kredytowych
przez mojaskarbonka » 18 lis 2019, o 13:23

Jeśli dla kogoś temat jeszcze nieznany:

Jakie są zalety Twisto?
0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
0 zł za dostawę karty Twisto,
0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu lub BLIKIEM. Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

Ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Zatem płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie.

Warto dodać, że Twisto to nie bank, a fintech, który od 2018 roku w ramach usługi Twisto Pay oferuje “zakupy na klik bez płacenia”, dzięki czemu możemy odroczyć płatność za towar w danym sklepie online. Kolejny produkt fintechu to Twisto Free, czyli darmowy kredyt odnawialny zapewniający do 45 dni okresu bezodsetkowego. Usługa ta mocno przypominała kartę kredytową, tyle że… bez posiadania karty. Najnowsza oferta to karta wielowalutowa (w tym oczywiście z polskim złotym) z wygodną aplikacją mobilną do zarządzania finansami osobistymi. Oczywiście posiadacze karty Twisto mogą korzystać z pełnego pakietu usług, a mianowicie Twisto Pay oraz Twisto Free. W ten oto sposób w jednym plastiku macie quasi kartę kredytową oraz kartę wielowalutową przypominającą popularnego Revoluta.

Jest teraz ciekawa akcja, Twisto daje 100 zł na zakupy, za samą rejestrację: https://mojaskarbonka.pl/100-zl-premii-na-start-za-sama-rejestracje-oraz-wyrobienie-darmowej-karty-wielowalutowej/
Avatar użytkownika
mojaskarbonka
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 lis 2019, o 12:54

Powrót do Karty płatnicze i kredytowe

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 30 mar 2023, o 11:26

Reklama

Nowe posty