Profi Credit zwrot ubezpieczenia

Profi Credit zwrot ubezpieczenia

Opinie o firmie Profi Credit
przez Daniel64 » 8 cze 2020, o 17:02

Dzień Dobry,
Kilka dni temu spłaciłam swoje zadłużenie, które miałam w firmie pożyczkowej Profi Credit. Była to spłata dużo przed terminem ( 6 rat). Czy to prawda, że w przypadku wcześniejszej spłaty mogę wnioskować o zwrot ubezpieczenia? Biorąc kredyt zdecydowałam się również na ubezpieczenie, ale szczerze mówiąc nie zapoznawałam się dokładnie z jego warunkami. Może ktoś miał podobną sytuację i starał się o zwrot? Chętnie poznam Wasze opinie.
Avatar użytkownika
Daniel64
 
Reputacja: 87 pkt

przez Sylwia » 9 cze 2020, o 14:52

Tak, miałam podobną sytuację. Spłaciłam wcześniej ( 2 raty przed terminem). Wysłałam informację do Profi Credit wraz z potwierdzeniami przelewów oraz podstawowymi informacjami, takimi jak numer umowy itp. Po kilku dniach otrzymałam telefon i dowiedziałam się, że kwalifikuję się do zwrotu ubezpieczenia. Po około 14 dniach otrzymałam zwrot na konto. W moim przypadku wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie.
Avatar użytkownika
Sylwia
 
Reputacja: 87 pkt

przez Łukasz » 30 wrz 2020, o 04:36

Z tego co wiem, to można wnioskować o taki zwrot, ale sam tego nie robiłem. Na pewno warto zadzwonić lub napisać do nich, wtedy wszystko będziesz wiedzieć dokładnie.


Ostatnio przesunięty w górę 30 wrz 2020, o 04:36 przez: Anonymous.
Avatar użytkownika
Łukasz
 
Reputacja: 87 pkt

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 26 maja 2024, o 10:59

Reklama