Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem online

Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem online

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.

przez Dasiu88 » 9 sty 2021, o 01:34

Potrzebuje szybko pożyczki 1500zł. Na 3miesiące...Proszę o kontakt.pilne
Dasiu88

Reputacja: 0 pkt
Od: 9 sty 2021, o 01:24

przez Winni » 18 lut 2021, o 22:58

Witam,

Myślę, że prawie zostałem oszukany; a najpiękniejsze po prostu za mną tęsknili. Skontaktowałem się z panią o imieniu Marie-Thérèse, która twierdzi, że pomaga ludziom. Na początek prosi o dokumenty, aby dostarczyć coś, co zrobiłem. Następnie Atlantic Bank, który wysyła mi potem maila z prośbą o uiszczenie opłaty w wysokości 2250 zł w celu przesłania im kodu.

Wydało mi się to dziwne. Byłem w Google i ta nazwa została oznaczona jako oszuści. Wracam, aby anulować wniosek o pożyczkę. Wściekła odpowiada, że nie chciałem tej pożyczki jako takiej.

Potem przychodzi kolej na Xaviera ROCHETA, problem w tym, że jego e-maile budziły we mnie wątpliwości i wydaje się, że nie był on kosztem testu.

Uważaj na pożyczkodawców z Afryki. Ponieważ między osobami fizycznymi jest wielu prawdziwych pożyczkodawców.
Niedawno postanowiłam spróbować HELP FINANCE, ponieważ poleciła mi to moja mama. I nie zawiodłem się! Podejście rzetelne i rzetelne do tematu z uprzejmą obsługą, wszystkie zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, bez eufemizmu, wszystko zostało mi wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób. Polecam HELP FINANCE. To jest ich adres e-mail na wypadek, gdybyś potrzebował pożyczki: helpfinance@mail2economist.com
Winni
Świeżak

Od: 18 lut 2021, o 17:07

przez t1a2baka » 23 lut 2021, o 06:48

witam jestem zainteresowany pożyczką proszę o informacje sms na tel 602505472
t1a2baka

Od: 23 lut 2021, o 06:44

Poprzednia strona