Pożyczka dla bardzo zadłużonych

Pożyczka dla bardzo zadłużonych

Dział gdzie osoby poszukujące pożyczki mogą dawać ogłoszenia.

przez Magdaf » 23 paź 2020, o 10:40

Witam, mam zaciągniętych 5 pożyczek (suma ok 10000) moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na ich spłatę A jestem już spóźniona ze spłatą ok 14 dni. Mój dochód to alimenty, stypendium, praca w dwóch firmach tyle, że na czarno (suma na rękę ok. 2300, w tym udokumentowane 1200) Czy dostanę u Państwa pożyczkę?
Magdaf

Reputacja: 87 pkt

przez k.andryszewska@wp.pl » 29 paź 2020, o 14:32

Magdaf napisał(a):Witam, mam zaciągniętych 5 pożyczek (suma ok 10000) moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na ich spłatę A jestem już spóźniona ze spłatą ok 14 dni. Mój dochód to alimenty, stypendium, praca w dwóch firmach tyle, że na czarno (suma na rękę ok. 2300, w tym udokumentowane 1200) Czy dostanę u Państwa pożyczkę?

Witam, mam do Pani pytanie. Proszę o kontakt k.andryszewska@wp.pl
Pozdrawiam
k.andryszewska@wp.pl

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 paź 2020, o 13:44

przez Artek1982 » 21 sty 2021, o 21:01

Witam

Jestem w stanie pomóc pozyskać kredyt bankowy do 25 tys .
Bez weryfikacji dochodów i zatrudnienia.
Jedyny warunek to "czysty BIK" tzn brak zadłużeń bieżących w bazach.

tel:510139481 lub 518595062
arturpruszek@gmail.com
Artek1982

Od: 21 sty 2021, o 19:55

przez Winni » 18 lut 2021, o 22:51

Witam,

Myślę, że prawie zostałem oszukany; a najpiękniejsze po prostu za mną tęsknili. Skontaktowałem się z panią o imieniu Marie-Thérèse, która twierdzi, że pomaga ludziom. Na początek prosi o dokumenty, aby dostarczyć coś, co zrobiłem. Następnie Atlantic Bank, który wysyła mi potem maila z prośbą o uiszczenie opłaty w wysokości 2250 zł w celu przesłania im kodu.

Wydało mi się to dziwne. Byłem w Google i ta nazwa została oznaczona jako oszuści. Wracam, aby anulować wniosek o pożyczkę. Wściekła odpowiada, że nie chciałem tej pożyczki jako takiej.

Potem przychodzi kolej na Xaviera ROCHETA, problem w tym, że jego e-maile budziły we mnie wątpliwości i wydaje się, że nie był on kosztem testu.

Uważaj na pożyczkodawców z Afryki. Ponieważ między osobami fizycznymi jest wielu prawdziwych pożyczkodawców.
Niedawno postanowiłam spróbować HELP FINANCE, ponieważ poleciła mi to moja mama. I nie zawiodłem się! Podejście rzetelne i rzetelne do tematu z uprzejmą obsługą, wszystkie zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, bez eufemizmu, wszystko zostało mi wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób. Polecam HELP FINANCE. To jest ich adres e-mail na wypadek, gdybyś potrzebował pożyczki: helpfinance@mail2economist.com
Winni
Świeżak

Od: 18 lut 2021, o 17:07

przez PAWEL00 » wczoraj, o 14:06

WSPARCIE DLA POTRZEBUJĄCYCH
W przypadku wszelkich kłopotów i trudności finansowych proszę po prostu o kontakt z WALDEMAR MROZEK, a na pewno nie zawiedziesz się Ten absolwent pomógł mi właśnie kwotą 60 000 zł.
Dzięki tej niewielkiej kwocie mogłem spłacić swihój dług i zapewnić sobie standard życia.
WARUNKI: musisz być w 100% POLSKI i Holandia i mieć prawnika, który Cię reprezentuje. E-mail: waldemarmrozek1978finansowanie@gmail.com
Dziękuję Ci
PAWEL00

Od: wczoraj, o 14:01