Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Pożyczę pieniądze osobie potrzebującej

Dział dla osób/podmiotów oferujących możliwość przyznawania pożyczek.




przez finansista » 24 cze 2020, o 11:21

Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel, czy to na opłatę bieżących rachunków, naprawę sprzętu AGD lub zakup prezentu dla kogoś, nieistotne, na co potrzebne Ci pieniądze, jeżeli chcesz dostać prywatną pożyczkę, szybko, bez zbędnych formalności i od ręki skontaktuj się ze mną. Pożyczę pieniądze osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać takiej pożyczki w banku, a pilnie potrzebują finansowania. Pożyczanie u mnie jest w pełni legalne i bezpieczne, razem ustalamy kwotę pożyczki, wysokość raty i różne inne drobiazgi, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta. Nie sprawdzam swoich klientów w takich bazach danych jak BIK i KRD, nie wymagam pozytywnej zdolności kredytowej. Ponadto nie musisz w żaden sposób zabezpieczać otrzymanej pożyczki, czy to przy pomocy żyranta, czy posiadanej hipoteki. Nie musisz także wykazywać źródeł swojego dochodu. Rozumiem, że każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji i nie mieć żyranta, ani innych zabezpieczeń. Udzielam także pożyczek (bez zaświadczeń o dochodach) osobom pracującym na czarno.
Avatar użytkownika
finansista
 
Posty: 1
Reputacja: 6 pkt
Od: 24 cze 2020, o 11:16

przez boma1958@wp.pl » 24 cze 2020, o 11:47

Witam, pilnie potrzebuję pożyczki, pracuję w budżetówce, w jednym zakładzie od 33 lat. Bardzo proszę o pilny kontakt.
anna002 lubi ten wpis.
Avatar użytkownika
boma1958@wp.pl
 
Reputacja: 87 pkt

przez Asiek1974 » 24 cze 2020, o 14:47

Witam,
Pilnie potrzebuje pożyczki proszę o kontakt.
Mail: infos.74@o2.pl
Z góry dziękuje.
Joanna
Avatar użytkownika
Asiek1974
 
Reputacja: 87 pkt

przez Marek19994 » 24 cze 2020, o 15:15

finansista napisał(a):Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel, czy to na opłatę bieżących rachunków, naprawę sprzętu AGD lub zakup prezentu dla kogoś, nieistotne, na co potrzebne Ci pieniądze, jeżeli chcesz dostać prywatną pożyczkę, szybko, bez zbędnych formalności i od ręki skontaktuj się ze mną. Pożyczę pieniądze osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dostać takiej pożyczki w banku, a pilnie potrzebują finansowania. Pożyczanie u mnie jest w pełni legalne i bezpieczne, razem ustalamy kwotę pożyczki, wysokość raty i różne inne drobiazgi, przy czym jestem otwarty na wszelkie sugestie klienta. Nie sprawdzam swoich klientów w takich bazach danych jak BIK i KRD, nie wymagam pozytywnej zdolności kredytowej. Ponadto nie musisz w żaden sposób zabezpieczać otrzymanej pożyczki, czy to przy pomocy żyranta, czy posiadanej hipoteki. Nie musisz także wykazywać źródeł swojego dochodu. Rozumiem, że każdy człowiek może znaleźć się w trudnej sytuacji i nie mieć żyranta, ani innych zabezpieczeń. Udzielam także pożyczek (bez zaświadczeń o dochodach) osobom pracującym na czarno.


Witam, prosze o kontakt mstoltman94@gmail.com. Potrzebuje pożyczki 5000 zł reszta do ustalenia.
Avatar użytkownika
Marek19994
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 15:13

przez agnieszkmaj47@gmail.com » 24 cze 2020, o 16:19

Dzień dobry. Interesuje mnie pożyczka w kwocie w kwocie w kwocie w kwocie w kwocie 3000. Proszę o szczegóły
Avatar użytkownika
agnieszkmaj47@gmail.com
 
Reputacja: 87 pkt

przez piotr » 24 cze 2020, o 16:37

Witam. Intwresuje mnie 15 tys zl
Pablowski1983@wp.pl
Avatar użytkownika
piotr
 
Reputacja: 87 pkt

przez Justyna89 » 24 cze 2020, o 19:35

Jestem zainteresowana pożyczką, proszę o kontakt jutka8908@gmail.com.
Avatar użytkownika
Justyna89
 
Reputacja: 87 pkt

przez Miloniu » 24 cze 2020, o 19:47

Dzień dobry potrzebuję pożyczki na spłatę chwilowek proszę o kontakt miloniu@wp.pl z góry dziękuję
Avatar użytkownika
Miloniu
 
Reputacja: 87 pkt

przez Maciej » 25 cze 2020, o 06:46

Witam prosze o pilny kontakt 576156948 lub zipziomek@gmail.com
Avatar użytkownika
Maciej
 
Reputacja: 87 pkt

przez krystyna111 » 25 cze 2020, o 07:22

Witam, jestem zainteresowana pozyczka 5000zl na okres 2-3miesiecy. Pozdrawiam i zostawiamkontakt klaudiakocyk@gmail.com
Avatar użytkownika
krystyna111
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 cze 2020, o 06:59

Następna strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 19 mar 2024, o 06:40

Reklama