Provident, kiedy mogę wziąć drugą pożyczkę?

Provident, kiedy mogę wziąć drugą pożyczkę?

Opinie o firmie Provident




przez Karl3 » 9 cze 2020, o 14:51

Dzień dobry,
Moje pytanie dotyczy możliwości otrzymania kolejnej pożyczki w Providencie. Obecnie mam jedną wziętą niedawno i zastanawiam się, kiedy jest możliwość ubiegania się o kolejną? Niekoniecznie może wyniknąć u mnie taka potrzeba w tej chwili. Tyle że wolę wiedzieć zawczasu, bo czasem mogą pojawić się dodatkowe wydatki. Czy ktoś wie i może mi udzielić odpowiedzi?
Avatar użytkownika
Karl3
 
Reputacja: 87 pkt

przez mrozmus30 » 24 lis 2021, o 12:30

Witam,
W przypadku Providenta sprawa jest dość prosta. Zależy to w zasadzie od jednego ważnego czynnika. Chodzi o terminowe uiszczanie rat obecnej pożyczki i brak jakichkolwiek problemów z wypłacalnością. Jeśli tak jest, to często istnieje możliwość otrzymania następnej w połowie lub pod koniec spłacania tej, którą się ma. Kiedy wszystko jest w porządku, to otrzymujesz wiadomość sms albo pracownik Providenta sam przekaże ci tę informację albo zadzwoni. Możesz też wziąć kolejną po całkowitym spłaceniu obecnej. Także wszystko tutaj zależy od sumiennego płacenia rat i dobrego kontaktu z firmą. To sprawi, że szybciej dostaniesz nową ofertę.
Avatar użytkownika
mrozmus30
 
Reputacja: 87 pkt

przez Jurg Marti » 28 gru 2022, o 23:08

    Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, panie Jurg Marti
Avatar użytkownika
Jurg Marti
 
Reputacja: 87 pkt

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:52

Reklama