Opinie na temat CapitalClub

Opinie na temat CapitalClub

Dział poświęcony pożyczkom społecznościowym - social lending.
przez martynakuna » 9 gru 2016, o 11:45

Witam, poszukuję opinii na temat CapitalClub. Ktoś, kto choć trochę interesuje się social lendingiem, ten powinien wiedzieć o co chodzi. Bardzo bym chciała, by wypowiedziały się osoby z obu stron - zarówno pożyczkobiorca jak i pożyczkodawca. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
martynakuna
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 gru 2015, o 11:25

przez s.janas » 11 sty 2017, o 09:06

Ja mogę się wypowiedzieć na ten temat z punktu widzenia pożyczkobiorcy. Sytuacja wyglądała następująco: prowadzę gospodarstwo rolne; interes ogólnie idzie jak burza, ale podjąłem decyzję o uruchomieniu nowej linii produkcyjnej związanej z paszami dla zwierząt. Niestety wiadomo, że są to ogromne koszta. Plan chciałem wdrożyć jak najszybciej, niestety nie miałem wystarczających środków w danej chwili. Myślałem nad różnymi rozwiązaniami tego problemu, w końcu trafiłem na hasło "pożyczki społecznościowe" i "pożyczki prywatne". Zainteresowałem się tym, ale początkowo nie byłem szczególnie do tego przekonany. Bardziej kierowałem się w stronę banku, ale korzystne warunki w Capitalu jednak do mnie przemówiły. Zastanawiałem się, rozmyślałem, analizowałem, w końcu podjąłem decyzję. Zgłosiłem swój projekt do CapitalClub, w sumie to nawet nie liczyłem na to, że się uda. Ale udało się! Moja aukcja została zamieszczona na ich stronie internetowej, w dość szybkim tempie zebrali się inwestorzy, spośród których wybrano tych, którzy oferowali mi najtańszą pożyczkę. Potem były już tylko formalności - podpisywanie umów, rozłożenie rat, spłata itd. To wszystko oczywiście w wielkim skrócie, ale nie będę się niepotrzebnie rozpisywał, komu chciałoby się to czytać. Wszystkim tym, którzy się wahają - polecam, jak dla mnie to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Nie żałuję, a wręcz przeciwnie - jestem w pełni usatysfakcjonowany. Nie wiem jak z inwestorami, ale myślę, że też są zadowoleni skoro spłacałem wszystko regularnie z należnym procentem.
Avatar użytkownika
s.janas
 
Posty: 15
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lis 2015, o 10:25
Lokalizacja: Olesno

przez CapitalClub » 11 sty 2017, o 12:47

Szanowni Państwo!


Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i z poziomu oficjalnych firmowych kont odpowiadać na nurtujące Was pytania. Nasi klienci, pytani skąd się o nas dowiedzieli, bardzo często odpowiadają, że trafili na trop właśnie poprzez rozmaite fora internetowe. Sprawdziliśmy to i rzeczywiście - mówi się o nas, a brakuje rzetelnych informacji. Doszliśmy do wniosku, że zależy nam na bezpośrednim kontakcie z klientami, dzięki któremu możemy otrzymywać opinię na temat naszej firmy z pierwszej ręki. Jesteśmy tu po to, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości oraz udzielić ewentualnych wskazówek. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ich zadawanie - z przyjemnością na nie odpowiemy.


Z poważaniem

Zespół CapitalClub
Avatar użytkownika
CapitalClub
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 sty 2017, o 12:41
Lokalizacja: Cała Polska

przez Marti » 28 gru 2022, o 23:13

Jestem pan Jurg Marti, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: jurgmarti0 @gmail. com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, panie Jurg Marti
Avatar użytkownika
Marti
 
Reputacja: 87 pkt

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 29 mar 2023, o 11:09

Reklama

Nowe posty