Jak wyjść z nadmiernego zadłużenia?

Jak wyjść z nadmiernego zadłużenia?

Dział dotyczący kwestii związanych z długami i zadłużeniem.
przez Adam » 8 cze 2020, o 14:27

Cześć, mamy z żoną kilka pożyczek w firmach, które udzielają chwilówek. Niepostrzeżenie uzbierała się nie mała suma. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Teraz nie bardzo wiemy, jak uporać się z tym długiem. Wszystkie firmy chcą spłaty całej kwoty pożyczek. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Jak poradziliście sobie z takim problemem? Może znacie jakieś strony internetowe na temat oddłużania osób fizycznych?
Avatar użytkownika
Adam
 
Reputacja: 66 pkt

przez Zeus » 10 cze 2020, o 16:04

A próbowałeś w Google wpisać hasło "oddłużanie osób fizycznych"?
Avatar użytkownika
Zeus
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 cze 2020, o 07:52

przez Elmarek » 15 cze 2020, o 14:07

Hej, każda firma pożyczkowa będzie z założenia domagać się spłaty całej pożyczki, bo to jest zgodne z zawartą umową. Można jednak próbować rozmawiać o indywidualnej sytuacji i poprosić o spłatę w ratach. Nawet jeśli firma nie zgodzi się na raty, to warto spłacać pożyczkę choćby małymi kwotami. Najważniejsze, by dług malał. Dobrze pomyśleć o jakimś planie na całkowite oddłużenie. Czytałem trochę materiałów w internecie na ten temat. Są nawet bezpłatne kursy dla zadłużonych. Można zacząć od sprzedania zbędnych rzeczy z domu i spłacania tym sposobem długu. Na pewno warto szukać też dodatkowych źródeł dochodu.
Kapseloil lubi ten wpis.
Avatar użytkownika
Elmarek
 
Posty: 10
Reputacja: 1 pkt
Od: 7 cze 2020, o 10:40

przez Ekspert/ partner » 20 sie 2020, o 18:07

Adam napisał(a):Cześć, mamy z żoną kilka pożyczek w firmach, które udzielają chwilówek. Niepostrzeżenie uzbierała się nie mała suma. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Teraz nie bardzo wiemy, jak uporać się z tym długiem. Wszystkie firmy chcą spłaty całej kwoty pożyczek. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Jak poradziliście sobie z takim problemem? Może znacie jakieś strony internetowe na temat oddłużania osób fizycznych?


Witam, zajmuje sie umorzeniem kredytow, upafloscia
Konsumencka zapraszam do kontaktu t.661 016 084
Avatar użytkownika
Ekspert/ partner
 
Reputacja: 66 pkt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 1 paź 2020, o 14:21

Reklama