Zwyczajne szczędności!

Zwyczajne szczędności!

Jak oszczędzać pieniądze, sposoby i informacje o pomnażaniu pieniędzy.




przez kuczanna » 25 wrz 2015, o 07:50

Co powiedzie na oszczedzanie w domu? wybieranie tylko skutecznych produktów. Nie rozmrażanie lodówki czy zamrażarki bez potrzeby, nie gotowanie wody w nadmiernej ilości itp. ?
Avatar użytkownika
kuczanna
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 wrz 2015, o 07:19

przez Yellow » 26 paź 2015, o 12:14

Myślę, że właśnie takie oszczędzanie ma sens i jest najbardziej efektowne :) Warto poswięcić trochę czasu i np poszukac jakiś tańszych rozwiązań, bo przecież tańsze nie znaczy gorsze, a my ludzie mamy tendencje do wyciągania takich wniosków. Ostatnio sporo zaoszczędziłem na zakupie systemu operacyjnego dla firmy, bo nie dość, że znalazłem bardzo przydatny teraz dla mnie sklep internetowy, kluczsystem-sklep.pl to jeszcze dostałem spory rabat i gwarancję na oryginalne produkty, bo jest to biznesowy partner Micrsofotu ,jak i autoryzowany partner G-DATA. Oszczędnosci biorą się właśnie z takich małych kroków :)
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez dobrakawa » 14 lis 2015, o 20:29

No przy zakupie oprogramowania to oczywiste, że można dużo przepłacić jak się kupi coś nie na swój kaliber.
Avatar użytkownika
dobrakawa
 
Posty: 46
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 paź 2015, o 12:32

przez SłodA » 3 lut 2017, o 12:43

robienie zakupów z listą, wyłącznie światła jak się wychodzi z pokoju, zakręcanie dokładne kurków z woda, używanie energooszczednych sprzętów i żarówek
Avatar użytkownika
SłodA
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 lut 2017, o 12:34

przez Yellow » 15 kwi 2019, o 20:55

Ja w koncu odkad mam nowa prace, to moge oszczedzac cos! A zmienilem prace dzieki kreatorowi cv, szybkiecv. To jest podstawa w szukaniu pracy
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:28

Reklama