Jak zaoszczędzić i wystawiać darmowe faktury?

Jak zaoszczędzić i wystawiać darmowe faktury?

Jak oszczędzać pieniądze, sposoby i informacje o pomnażaniu pieniędzy.




przez dobrakawa » 30 lis 2015, o 22:46

No nie wiem czy taka oszczędność.
Jak mieszkasz w małym mieście, to stacjonarne biuro jest bardzo tanie.
Ja jestem z Warszawy, korzystałem i z biura w mojej okolicy oraz z Tax Care.
W okolicznym biurze księgowa zrobiła jeden błąd w picie, dokumenty poleciały do złego urzędu i musiałęm 4 dni, rozstrzelone co miesiąc za tym biegać. Bo co miesiąc na przemian urzędom coś się nie zgadzało. W dużym mieście 4 dni biegania to dużo pieniędzy. Od tego czasu korzystam z większych firm we wszystkim.
Avatar użytkownika
dobrakawa
 
Posty: 46
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 paź 2015, o 12:32

przez Yellow » 21 mar 2018, o 20:03

Istotnie, takowe programy to nie jest takie opłącalne rozwiązanie. Samemu wystawiać faktury, przez jakiś niekoniecznie dobry program to mocne ryzyko. Ale jak kto chce i jakie ma kompetencje :) Ja korzystam z biura gama, oni zajmują mi się wszystkim. Bardzo szanuję właścicieli - państwa Grabowskich i polecam dalej.
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez Yellow » 4 sty 2019, o 20:58

Koniecznie skontaktu się z biurem rachunkowym Gama, które jest prowadzone (zresztą, fenomenalnie prowadzone!) przez Panią Grabowską - biuro które dba o klientów i naprawdę widać, że im zalezy.
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez tom_w_68 » 3 kwi 2019, o 14:29

Też wolę takie sprawy powiekszac większym firmom. No ale mieszkam w większym mieście, może w mniejszym bym zaufał komuś.
Avatar użytkownika
tom_w_68
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2019, o 14:22

przez Yellow » 17 sie 2019, o 22:40

No to polecam na 100% tę gamę! Działają w Warszawie na Myśliborskiej (Białołęka) i warto zaufać - wszyscy klienci im ufają!!!
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 19 mar 2024, o 02:17

Reklama