Oddłużanie

Oddłużanie

Dział dotyczący kwestii związanych z długami i zadłużeniem.




przez Bango » 4 sie 2016, o 10:16

Jeżeli chodzi o firmy, które zajmują się oddłużaniem i windykacją należności to mogę polecić tą, z którą współpracowałem już kilka razy. Ja korzystałem z pomocy ICG (International Consulting Group) i za każdym razem udało mi się odzyskać należności, z którymi zalegali klienci mojej firmy. Jeżeli ktoś ma podobne problemy to nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić.
Avatar użytkownika
Bango
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 sie 2016, o 10:08
Lokalizacja: Szczecin

przez Paulina Tokarczyk » 27 mar 2017, o 18:02

U nas był trochę inny problem, ponieważ nie było kontaktu z dłużnikiem i bardzo pomogło nam biuro Business Intelligence Agency z Katowic, sami nie bylibyśmy w stanie nic już zrobić, a same działania prawne by nie wystarczyły
Paulina Tokarczyk
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2017, o 12:46

przez Yellow » 25 paź 2018, o 20:04

Polecam poszukać trochę wśród firm, które zajmują się wsparciem w odzyskiwaniu długów. Nie jest ich wcale tak mało, a dość pręznie działającą jest mk-finanse. W moim przypadku pomogli mi już 2 razy i teraz wiem gdzie się zgłaszać z takimi sprawami :)
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez Konradgruca » 9 sty 2021, o 22:04

Wszystko zależy co Pan rozumie pod słowem oddłużanie. My na przykład rozumiemy sprawy frankowe i obniżenie rat, zwrot świadczenia itp. Ale też rozumiemy sytuację gdy ktoś spłacił kredyt wcześniej niż wymaga tego umowa. I wtedy dochodzimy zwrotu prowizji. To są dobre pieniądze w przypadku kredytu na 200k może to być nawet kilakdzieiaat tysięcy.
Dochodzimy na dwa sposoby. Przez cesje tej wierzytelności i ma Pan kasę następnego dnia. Albo przez wspólne dochodzenie wierzytelności.

Zapraszam
Effectiveadvisor.pl
Konrad. Gruca@effectiveadvisor.pl
Avatar użytkownika
Konradgruca
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 sty 2021, o 21:49

przez patryk_ziel » 12 sty 2021, o 15:13

mi w walce przeciwko bankowi, który udzielił mi kredytu we frankach również pomogła kancelaria, sam nie dałbym rady. Sam jeszcze nie wierzę, że to się stało, ale udało już się odzyskać część pieniędzy, a sytuację miałem naprawdę słabą. Jestem z Warszawy i zgłosiłem się do kancelarii Fenix https://fenixfrankowiczom.pl/ na której stronie możecie poczytać na czym polega dokładnie pomoc frankowiczom.
Avatar użytkownika
patryk_ziel
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2021, o 15:09

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:29

Reklama