Czy szybka chwilówka można być tania?

Czy szybka chwilówka można być tania?

Dział dedykowany firmom pozabankowym udzielającym pożyczek.




przez Michal29 » 25 mar 2015, o 09:46

Po przeczytaniu wielu wpisów na forach jestem załamany. Wszyscy twierdzą, że nie można pożyczyć 1000zł z kosztami poniżej 150zł. Piszą to zapewne osoby, którym nie chciało się szukać korzystnej oferty, a skorzystali z tego co zobaczyli w TV. Ciekawą i tanią ofertę ma dolzfinance.pl. Od 1000zł zna 30 dni tylko 140zł kosztów. Oczywiście ofert takich jest więcej i są nawet tańsze lecz wystarczy dobrze poszukać po necie i można znaleźć pożyczkę 1000zł nawet za 100zł kosztów miesięcznie.
Avatar użytkownika
Michal29
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 mar 2015, o 10:22

przez karmel » 6 wrz 2018, o 16:39

No teraz to są nawet oferty i darmowe. Ja dopiero co wzięłam pożyczkę od https://www.moneyman.pl/ i tam pierwsza pożyczka do 1500zł jest za darmo. Sprawdzone, właśnie przeze mnie i jest to całkowita prawda. ;) To oczywiście przyciąga nowych ludzi, bo za kolejną trzeba już płacić.
Avatar użytkownika
karmel
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 wrz 2017, o 05:35

przez karmel » 2 sty 2019, o 10:44

Już nie raz musiałam pożyczyć pieniądze. Wszystko byłoby prostsze gdybym oczywiście miała od kogo pożyczyć z rodziny, ale niestety takie proste to nie jest. Dlatego ratuje się różnymi pożyczkami. Obecnie pożyczam od kredyt1000 bo tylko oni nie ukrywali przede mną żadnych kosztów. Czy tania? Zobacz sobie na stronie, ale przynajmniej nie oszukują klientów.
Avatar użytkownika
karmel
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 wrz 2017, o 05:35

przez Pożyczka » 24 paź 2022, o 10:24

Udzielam pozyczek prywatnych, pożyczki pod weksel, oddłużanie

Również dla osób z zajęciami komorniczymi.
Szybka realizacja na terenie całego kraju.

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz danych.

Kontakt: stanislawfrackiewiczmail@gmail.com
Avatar użytkownika
Pożyczka
 
Reputacja: 87 pkt

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 11:47

Reklama