Jak bezpiecznie inwestować?

Jak bezpiecznie inwestować?

Strefa forum dedykowana różnego rodzaju tzw. inwestycjom alternatywnym.




przez whoulet » 23 lip 2015, o 07:57

Ja inwestuję od dawna w pożyczki pozabankowe. Tu mozesz sobie poczytać więcej: https://klub-inwestorow.pl/ :) W skali roku dostajesz dość sporo kasy, bo jeszcze idą bonusy itd
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

przez dobrakawa » 14 lis 2015, o 20:36

Bezpiecznie to tylko z doświadczeniem, a nie super złota jedyna metoda.
Avatar użytkownika
dobrakawa
 
Posty: 46
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 paź 2015, o 12:32

przez Yellow » 31 sty 2017, o 11:19

dobrze powiedziane, nie ma złotego środka na bezpieczne inwestycje trzeba to zawsze robić z głową. Jeżeli nie ma się w tym wprawy zawsze mozna zwrócić się do specjalistów. Chociaz wyadaje mi się że inwestycje np w nieruchomości są mocno intuicyjne. tzn trzeba dokładnie sprawdzić lokal, możliwości zarobku itd ale jest to w miare bezpieczne pole. zwłaszcza jeśli dezycujemy się na jakiś apartament pod wynajem jak np te w nadmorskich Rowach. Ryzyko spada nam praktycznie do zera bo klientów mamy zapewnionych.
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez nagietek » 17 paź 2017, o 16:02

Żadnej inwestycji nie można być w stu procentach pewnym - dlatego tak ważne jest, aby inwestować wyłącznie swoje oszczędności. Teraz, jest dobry czas na zakup dolara amerykańskiego, którego wartość chwilowo spada, co idealnie zaprezentowano na tym wykresie: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/ - uważam jednak, że kwestią czasu jest, nim znów zacznie rosnąć i na wymianie dolara będzie można nieźle zarobić.
Avatar użytkownika
nagietek
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 paź 2017, o 15:21

przez wrony » 29 paź 2017, o 14:54

Wydaje mi się że w dalszym ciągu jedną z najbezpieczniejszych inwestycji są nieruchomości. Nawet niekoniecznie mieszkania, na samej ziemi można naprawdę dobrze zarobić jeśli lokalizacja jest sensowna. Ja myślę o inwestowaniu w apartamenty takie jak tutaj: http://berezynska46.pl bo ich wartość powinna rosnąć stabilnie niezależnie od tego co przyniesie najbliższa przyszłość.
Avatar użytkownika
wrony
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 paź 2017, o 14:52

przez whoulet » 30 gru 2018, o 17:56

Inwestycja w nieruchomości jest jak najbardziej opłacalna. Ja zreszta postanowiłam zakupić mieszkanie w stanie deweloperskim, urządzić je i wynajmowac. Kupiłam apartament Lubicz w Rowach nad bałtykiem. Mieszkanie ma świetną lokalizację, stąd też jest zapotrzebowanie wśród turystów, nie mogę narzekać na brak zainteresowania
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

przez Yellow » 20 lut 2019, o 01:48

Inwestowanie w nieruchomości to bardzo dobry i opłacalny biznes. No i też bezpieczny. Ja rok temu kupiłem z pomocą ABC-Dom bardzo tanie fajnie mieszkanie nie daleko centrum, wyremontowałem i wynajmuję.
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez krys.krys999 » 16 kwi 2019, o 17:27

Powoli i ostrożnie, kasa przyjdzie z doświadczeniem i cierpliwością
Avatar użytkownika
krys.krys999
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 kwi 2019, o 17:20

Poprzednia strona
cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:21

Reklama