Program do faktur

Program do faktur

Możliwości związane z faktoringiem, korzyści i wady w opinii użytkowników.




przez chaos » 20 maja 2019, o 21:13

Ja trochę z innej beczki, ale tylko trochę ;) Polecicie jakiś dobry program do faktur? Najlepiej darmowy lub niedrogi. Licencja mi wygasa z końcem miesiąca i chcę się pozbyć tego kosztu. Co myślicie o Chmurze Faktur? Czy ktoś może korzysta i powie jak to się sprawdza w praktyce?
Avatar użytkownika
chaos
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 gru 2018, o 21:51

przez Borie » 26 maja 2019, o 22:43

Też chętnie dopytam o szczegóły, bo prowadzę małą działalność i przydałoby się uporządkować kwestię faktur. Z tego co się orientowałam, to narzędzie jest dość intuicyjne w obsłudze i co mnie mocno przekonuje - przede wszystkim darmowe.
Avatar użytkownika
Borie
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 maja 2019, o 22:41

przez chaos » 29 maja 2019, o 18:08

No właśnie, mnie głównie interesowało czy to tak na pewno do końca darmowe, czy jednak gdzieś jakimś drobnym druczkiem jest info o kosztach, no ale jednak nie. Mam już chmurę faktur jakiś tydzień, księgowa bardzo chwaliła i mówi, że to tak na zawsze darmowe i co więcej nie ma limitów, więc korzystam już bez obaw.
Avatar użytkownika
chaos
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 gru 2018, o 21:51

przez Kajka » 1 cze 2019, o 10:57

Darmowe, darmowe, bo ja już długo korzystam. Pomijając takie oczywistości jak łatwość i bezpieczeństwo wysyłania dokumentów, to chwalę sobie też możliwość wysyłania z Chmury Faktur ponagleń dotyczących płatności.
Avatar użytkownika
Kajka
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 wrz 2015, o 01:52

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 09:05

Reklama