Gdzie się zgłosić

Gdzie się zgłosić

Możliwości związane z faktoringiem, korzyści i wady w opinii użytkowników.




przez whoulet » 22 lut 2017, o 15:52

Już dwa razy miałem problem z dłużnikiem. Udało się odzyskać dług dzięki bia.com.pl jednak chciałbym uniknąć już takich sytuacji. Jakich faktorów polecacie, aby zgłosić się do nich?
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

przez Paulina Tokarczyk » 7 mar 2017, o 12:51

Słyszałam o biurze bia.com.pl, że wspomagają działania prawne związane z długiem, czy to prawda? Czy również miałeś problem z kontaktem z dłużnikiem? Ja obecnie się z tym zmagam i jeszcze daje kilka dni i muszę to jakoś rozwiązać.
Paulina Tokarczyk
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2017, o 12:46

przez piotrek2 » 6 lip 2017, o 18:46

Może najpierw sprawdź koszt takich usług. Możesz to, np. zrobić na stronie kalkulatordlafirm.pl, gdzie wyliczysz cenę takiej usługi.
Avatar użytkownika
piotrek2
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lip 2017, o 18:36

przez kremar » 12 lip 2017, o 07:08

Ja też miałem kilka razy problemy z klientami nie płacącymi za wykonane usługi. To spory problem, który znacząco wpływa na działanie firmy, więc w takim przypadku trzeba działać jak najszybciej. Osobiście korzystam z pomocy firmy ICG-Group, która zajmuje się odzyskiwaniem należności. Dzięki nim jestem w stanie odzyskać pieniądze w bardzo krótkim czasie, a mogę mieć pewność, że podejmując się tego samodzielnie by mi się nie udało, albo trwałoby to wiele miesięcy.
Avatar użytkownika
kremar
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 sie 2015, o 10:30

przez Yellow » 25 paź 2018, o 20:04

Eeech, bez porządnej firmy zajmującej się tematem (ja ze swej strony polecić mogę śmiało mk-finanse) to daleko zajechać się nie da... Jak to mówią - taki mamy w tym kraju klimat niestety...
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez whoulet » 15 lut 2019, o 18:14

Mogę w takiej sytuacji podać tylko jeden adres, który brzmi: MK-Finanse. Znakomita firma windykacyjna, która pomogła mi w naprawdę trudnych momentach i skutecznie odzyskała moje należności. Polecam.
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

przez Pomoge » 9 wrz 2023, o 19:21

Udzielam pozyczek prywatnych, pożyczki pod weksel, oddłużanie

Również dla osób z zajęciami komorniczymi.
Szybka realizacja na terenie całego kraju.

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz danych.

Kontakt: stanislawfrackiewiczmail@gmail.com


Ostatnio przesunięty w górę 9 wrz 2023, o 19:21 przez: Anonymous.
Avatar użytkownika
Pomoge
 
Reputacja: 87 pkt

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:17

Reklama