Środki na rozwój firmy

Środki na rozwój firmy

Strefa dedykowana rozmowom dotyczącym ofert kredytów firmowych.




przez martynakuna » 18 mar 2016, o 14:09

Jeśli macie własną firmę to może zastanawialiście się nad kredytem czy jakąś inną opcją wsparcia swojej działalności? Według mnie dobrym rozwiązaniem jest pożyczka prywatna albo społecznościowa, głównie z racji tego, że wymaga mniej formalności niż tradycyjne bankowe kredyty. Zwłaszcza firmy mają spore szanse na jej otrzymanie, bo pożyczkodawcy coraz bardziej są skłonni do oferowania im pomocy mając na uwadze, że tym samym wspomagają polską gospodarkę. Dzięki ich wsparciu małej lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może rozwinąć skrzydła, co zaowocuje większymi zyskami nie tylko dla jego samego, ale też dla inwestora, który otrzyma wynagrodzenie za okazaną pomoc w postaci oprocentowania udzielonej pożyczki. Korzyść jest obopólna, a procedura bezpieczna, coraz więcej firm zgłasza się np. do CapitalClub po taką formę wsparcia. W dzisiejszych czasach banki przestają odgrywać kluczową rolę, a ich miejsce coraz częściej zastępują inne sposoby finansowania. Warto takie rozwiązanie wziąć pod uwagę.
Avatar użytkownika
martynakuna
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 gru 2015, o 11:25

przez Yellow » 18 maja 2018, o 18:03

Chyba najbardziej zależy jaką działalnością chcesz się zajmować albo dla mojego pomysłu nawet bardziej czy dysponujesz jakimiś nieruchomościami. Wiadomo - bank kasy Ci na początek nie da, gdy nie masz solidnego zabezpieczenia, ale jak masz jakąś nieruchomość to możesz ogarnąć firmy w stylu Financial Home. Ja wiem od znajomego, że dają kasę na klarownych zasadach, ale też nie byle komu, sami się zabezpieczają.
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

przez Tsubame » 25 paź 2018, o 10:00

Witam,
Wszystkich Państwa, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojętymi finansami, w tym placówki bankowe, płatnicze, pośredników kredytowych, ubezpieczeniowych zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Amola http://amola.pl/oferta/sgp-oferta/, która dedykuje kompleksowe rozwiązania z zakresu usług płatniczych. Jest to propozycja dla wszystkich podmiotów, w tym doradców / pośredników kredytowych, które mają do czynienia z płatnościami masowymi lub są zobowiązani do analizy dokumentów własnych, czy też są obowiązani wobec KNF. Dodatkowo jest to propozycja warta rozważenia od kątem rozszerzenia własnej działalności o dodatkowe usługi. 
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Tsubame
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 paź 2018, o 09:39

przez wrony » 4 sty 2019, o 14:04

Dla firm dobrym rozwiązaniem mogą być dofinansowania unijne, teraz jest naprawdę sporo różnych programów więc praktycznie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Aktualne informacje o programach dla województw i ogólnopolskich można znaleźć na https://elpartners.pl - przedsiębiorcy szukający źródeł finansowania na pewno powinni zajrzeć!
Avatar użytkownika
wrony
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 paź 2017, o 14:52

przez whoulet » 19 lut 2019, o 01:02

A np próbowaliście kiedyś wykorzystać jakiś nietuzinkowy szablon do zdobycia pracy? Takie ciekawe szablony są np. na SzybkieCV - wg mnie super sprawa, żeby zdobyć fajną pracę.
Avatar użytkownika
whoulet
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 1 pkt
Od: 19 paź 2014, o 17:30

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 19 mar 2024, o 10:59

Reklama