spłata rat w walucie obcej - jak zaoszczędzić?

spłata rat w walucie obcej - jak zaoszczędzić?

Dział dedykowany kwestiom związanym z kredytami mieszkaniowymi.




przez coyote » 30 lis 2015, o 15:04

Witam,

Jestem frankowiczem i zainteresowałem się ostatnio możliwością spłacania comiesięcznych rat już przy użyciu CHF, dzięki czemu można uniknąć przewalutowania wg. kursu bankowego. Czy ktoś z Was korzystał z tej metody? Zastanawiam się nad wykorzystaniem kantorów internetowych, ponieważ posiadają całkiem korzystne kursy. Sprawdziłem ich stawki na stronce kantorbox.pl , tylko nie wiem czy uwzględnia ona prowizje i dodatkowe opłaty. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniami:
- czy to się opłaca?
- ile można zaoszczędzić?
- czy jest to czasochłonne, a raczej, czy trud włożony w przewalutowanie na własną rękę jest adekwatny do zysków?

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
coyote
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 lis 2015, o 14:59

przez Yellow » 19 kwi 2019, o 11:27

Wiadomo, że kredyt to tylko we własnej walucie. My wzięliśmy kredyt na inwestycję. Inwestycje nad morzem są bardzo opłacalne. My sami z mężem kupiliśmy apartamen w kompleksie apartamentów Lubicz. Tam jest o tyle fajnie że naprawdę blisko do morza. No i póki co wynajmujemy apartament turystom na wynajem krótkoterminowy. Nie powiem, chętnych nie brakuje, a sezon dopiero się zacznie!
Avatar użytkownika
Yellow
Świeżak
 
Posty: 95
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2014, o 11:03

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:00

Reklama