Konto dla młodych w mBank (OPIS NA CHŁOPSKI ROZUM)

Konto dla młodych w mBank (OPIS NA CHŁOPSKI ROZUM)

Dyskusje związane z kwestiami dotyczącymi kont bankowych.




przez LoanPartnerPL » 30 cze 2017, o 18:09

Cześć, witajcie.

Skoro tutaj trafiliście zapewne jesteście młodą osobą, która zastanawia się gdzie otworzyć swoje pierwsze konto. Nie dziwię się! Banków jest masa, każdy oferuje wszystko za darmo! Postaram się wytłumaczyć Ci, dlaczego warto założyć konto w mBank. Tak na chłopski rozum, bez zbędnych informacji - tylko to co powinno Cię interesować.

Na pierwszy ogień pójdą opłaty, czyli to co najważniejsze. Rozpiszę to najprościej jak się da, nie ma co lać wody...

Między 13, a 20 rokiem życia:
Miesięczna opłata za prowadzenie konta: 0zł
Miesięczna opłata za kartę: 0zł
Wypłata BLIKIEM z bankomatów w Polsce: 0zł
Wypłata kartą z bankomatów w Polsce: 0zł

Między 21, a 24 rokiem życia:
Miesięczna opłata za prowadzenie konta: 0zł
Miesięczna opłata za kartę: 0zł (jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł)
Wypłata BLIKIEM z bankomatów w Polsce: 0zł
Wypłata kartą z bankomatów w Polsce: 0zł (przy wypłacie min. 50 zł albo opłata 1,30 zł)

Od 25 lat w górę:
Miesięczna opłata za prowadzenie konta: 0zł (przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu lub opłata 5 zł)
Miesięczna opłata za kartę: 0zł (jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł)
Wypłata BLIKIEM z bankomatów w Polsce: 0zł
Wypłata kartą z bankomatów w Polsce: 0zł (przy wypłacie min. 100 zł albo opłata 1,30 zł)

Prawda, że wygląda to interesująco? Powiem Ci więcej... mBank pozwala Ci na stworzenie własnego projektu graficznego karty! Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego - sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Nie wiem czy już w tym momencie nie jesteś zdecydowany na konto w mBank, ale dorzucę jeszcze coś...

Jeżeli założysz wniosek z MOJEGO linku do 11 lipca 2017 roku (LINK NA KOŃCU TEGO TEMATU) przystąpisz do programu, dzięki któremu ZGARNIESZ STO ZŁOTYCH na swoje nowe konto, do wydania na co zechcesz! Jak to działa?

1. W lipcu składasz wniosek i otwierasz konto.
2. W sierpniu wykonasz min. 5 transakcji kartą i zalogujesz się do aplikacji mobilnej.
3. We wrześniu zgarniasz 50 zł za spełnienie warunków w sierpniu i ponownie spełniasz te same warunku co w sierpniu.
4. W październiku zgarniasz kolejne 50 zł za warunki spełnione we wrześniu.

LINK DO WNIOSKU:

http://jankowskil.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2&idDistributor=70419

Możliwe że rodzą Ci się w głowie jakieś pytania, to normalne. Nie każdy decyduje się na wszystko od razu! Jeżeli nie jesteś do końca pewien, czy założyć konto w mBank - napisz do mnie Prywatną Wiadomość. Postaram Ci się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości. Pytania które rzeczywiście będą ważne, a nie ma ich w tym temacie, będę dodawał aktualizując ten temat. Jestem tutaj do Waszej dyspozycji. Trzymajcie się :)
Avatar użytkownika
LoanPartnerPL
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 cze 2017, o 15:58

przez RadziuTYP » 25 wrz 2017, o 21:54

Warto też przedstawić inne możliwości. Dobrze pokazywać, że ma się wybór. W dzisiejszych czasach kilka kliknięć i wie się wszystko. Ja swoje wybrałem, bo zajrzałem http://kontomat.net/ ale nazwy banku nie podam, żeby reklamy nie robić
Avatar użytkownika
RadziuTYP
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 cze 2017, o 13:05

przez eDoradca » 25 gru 2017, o 12:20

Do niedawna była jeszcze fajna promocja za otwarcie konta - 110 zł. Szkoda, że już się zakończyła.
Avatar użytkownika
eDoradca
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 gru 2017, o 12:16

przez liafina » 7 lut 2018, o 12:46

Takie promocje często wracają. Warto na nie czekać i wtedy otworzyć rachunek.
Avatar użytkownika
liafina
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 lut 2018, o 12:34

cron
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 19 mar 2024, o 07:47

Reklama